#2015-12-29 06:20:25 

Teserak

Użytkownik

Witam przedsiębiorców. Od dawna szukam partnera biznesowego. Otrzymujemy ostatnio coraz więcej zleceń, i szukamy konkretnego i sprawdzonego dostawcy. Chodzi tutaj o nowoczesne modele balustrad i barierki wewnętrzne. Montażem i wszystkim zajmujemy się sami. Potrzebujemy tylko gotowych elementów, żeby dostarczyć naszym klientom. Czy ktoś ma jakieś doświadczenie w tej dziedzinie.
#2015-12-29 06:34:31 

Cube

Użytkownik

Jeżeli szukasz producenta to mogę ci polecić Poznań, tutaj jest kilku naprawdę świetnych producentów jeżeli chodzi o tą kategorię. Jeden z nich, którego chyba najbardziej polecam, to fabryka schodów. Mają konkretną ekipę, robią naprawdę fajne rzeczy. Najlepszym wyjściem będzie jak sprawdzisz na stronie co mają w ofercie. Jeżeli będzie ci odpowiadać to zapraszam do kontaktu.
#2015-12-29 09:13:42 

Teserak

Użytkownik

Widziałem już chyba kiedyś ofertę tej firmy. Współpracowałeś z nią? Możesz mi coś więcej o tym powiedzieć? Interesuje mnie firma z która ktoś współpracował. Nie chodzi mi też tutaj o relacje klient – firma tylko o taką właśnie między firmami.
#2015-12-29 10:08:52 

Stich

Użytkownik

Ja współpracowałem kiedyś. Zamawiałem dla naszych klientów schody, które potem osobiście montowaliśmy. Na współpracę nie mogę narzekać. Ja z mojej strony zawsze regulowałem wszystkie płatności na czas, wysyłałem wszystkie zamówienia tak, żeby nie trzeba było robić wszystkiego w pośpiechu. Z ich strony mogłem zawsze spodziewać się terminowego wykonania zlecenia więc to na plus.
#2015-12-29 10:37:01 

Teserak

Użytkownik

A jak z cenami? Czy można liczyć na jakieś rabaty? Nie mówię tutaj o deklarowaniu większych zamówień, żeby od razu dostać jakieś zniżki. Chodzi mi tutaj o ogólne zasady współpracy.
#2015-12-29 11:01:01 

Stich

Użytkownik

No tą kwestie trzeba poruszyć osobiście, w zależności od tego jakie są to zamówienia, jak często występują. Na tej podstawie zapewne są w stanie dać ci jakieś dodatkowe upusty na gotowym produkcie. Mam nadzieję, że chociaż troszkę rozjaśniłem temat :)
#2015-12-29 11:44:19 

Teserak

Użytkownik

Pewnie! Dzięki bardzo za opinię. Mam zamiar jeszcze trochę poszukać ale będę miał na uwadze wasze odpowiedzi. Dzięki :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015