#2016-01-13 02:59:15 

Ogrzyca

Użytkownik

Heja wszystkim, skumałyśmy się z kilkoma mamami na osiedlu i otwieramy sobie taki nieoficjalny klubik dla nas i naszych dzieci. Spotykać sie będziemy zawsze w innym mieszkaniu i chcemy uczyć nasze dzieci miłosci do czytania. Do tego potrzebne są ciekawe książki, skąd można takie wziąć w miarę tanie?
#2016-01-13 04:59:23 

Lala18

Użytkownik

Bardzo fajny pomysł! A co do książek to jest taka internetowa księgarnia dla dzieci, w której są fajne książki o podróżach właśnie napisane z myślą o młodych czytelnikach. Ja swojej córce czytałam kiedy była mała i teraz sama sie na nich uczy.

#2016-01-13 06:16:33 

Ogrzyca

Użytkownik

O, to ciekawe co mówisz, bo o książkach podróżniczych dla dzieci wcześniej nie pomyślałam. Ciekawe tylko czy innym matkom się ten pomysł spodoba.

#2016-01-13 08:29:20 

Lala18

Użytkownik

Moim zdaniem nie ma się co niepodobać, bo takie powieści bardzo rozwijają wyobraźnię i chęć poznawania świata. Takie potrzeby trzeba w dzieciach rozwijać, zeby się potem nie bały nowych sytuacji, ludzi, zdarzeń. Zauwazyłam to u swojej córki, że jest bardzo chętna do odkrywania nowych rzeczy i wydaje mi się, ze to częściowo przez jej osobowość a częściowo przez to, że jej czytałam od małego, że mozna.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015