#2016-01-27 05:55:49 

Mantra

Użytkownik

Czytam sporo informacji dla młodych mam, szczególnie tych na stronach interntowych. Przyznam szczerze, że te strony dały mi wiele inspiracji, dlatego też i ja chciałabym się podzielić tego typu informacjami z innymi kobietami, które być może potrzebują pomocy. Chciałabym założyć bloga, w którym opiszę matczyną codzienność. Jak się do tego zabrać na początek?
#2016-01-27 06:25:39 

Zeta

Użytkownik

Witamy w klubie nową blogerkę. Nie potrzeba wiele. Znajdź swoje miejsce w publicznej sieci blogów i daj upust swoim emocjom. Ja już prowadzę bloga od trzech lat i każdego tygodnia opisuję co nowego u mnie słychać. A jest o czym pisać. Sądzę, że u ciebie będzie podobnie.
#2016-01-27 07:27:14 

Stonoga

Użytkownik

Wybierz grupę docelową. Niech znajomi pomogą ci w pokazaniu, że jesteś obecna w internecie i jakie informacje można u ciebie znaleźć. Jeden czytelnik poleci drugiemu, kolejny następnemu i tak zrodzi się grono twoich wiernych odbiorców.
#2016-01-27 08:58:27 

SauronX

Użytkownik

Jeśli będziesz pisała ciekawie, to możesz być pewna, że grupa osób, które będą odwiedzały twojego bloga bardzo szybko będzie się zwiększała. Później może być to szansa na dodatkowy zarobek. Najbardziej poczytne blogi zarabiają na siebie i to z nawiązką. Reklamodawcy są bardzo chętni do sponsorowania tego rodzaju stron, bo wiedzą, że trafiają ze swoją reklamą do grupy docelowej. W tym przypadku akurat do matek z dziećmi.
#2016-01-27 09:54:29 

Lala18

Użytkownik

Zanim dojdziesz do etapu zarabiania na blogu pomyśl, jakie informacje będziesz na nim umieszczać. Szczególnym powodzeniem cieszą się blogi, na których umieszczane są zdjęcia z danej temtayki. Z tym u ciebie nie powinno być problemu, bo dzieci to materiał, który sam się dostarcza.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015