#2016-02-02 00:29:07 

Teserak

Użytkownik

Cześć Wam. Ubieranie psów stało się chyba coraz bardziej modne i w sumie nie mam zdania na ten temat. Wiem tylko, że ja swojego psa nie ubieram i raczej nie zamierzam tego robić. A co Wy myślicie na ten temat?
#2016-02-02 02:03:48 

Ogrzyca

Użytkownik

Mówi się, że ubieranie psów to raczej czynność typowa dla kobiet. choć też nie dla wszystkich. Ja nie ubieram psa, ale niektóre moje koleżanki to robią i nie uważam tego za coś dziwnego. Wręcz przeciwnie, na przykład Gabrysia – moja najlepsza przyjaciółka – ma uroczego yorka i kupiła mu obrożę w kształcie kokardki. Jest ona czarna w białe kropki i wygląda naprawdę stylowo. Wiele osób jej pyta, gdzie kupiła taką obróżkę. Z tego co się orientuję, był to sklep Snopdog.eu i posiada w ofercie jeszcze wiele gadżetów dla czworonogów.
#2016-02-02 04:22:21 

Cube

Użytkownik

A ja ubieram, chociaż kobietą nie jestem. Mój pies jest psem wystawowym, ponadto wiecie jaki to genialny sposób na podryw, jak ubierzesz pieska i wyjdziesz z nim tak na spacer? Zazwyczaj palców u rąk mi nie starcza, by policzyć wszystkie te dziewczyny, które podchodzą do Ciebie i zachwycają się, piszczą na widok Twojego psa ;P. Ja wybrałem dla mojego psa neutralny sweterek w paski, a zimą nosi ocieplane ubranko z czapeczką. Ubranka mogą być stylowe, a psu też jest zimno. Moim zdaniem jest to całkiem fajny pomysł i jak wspomniałem – ma wiele innych zalet :).
#2016-02-02 05:24:19 

Orka

Użytkownik

Ja wprawdzie nie ubieram psa w żadne sweterki czy czapki, ale podobają mi się drobne akcenty, takie jak chustki, czy ozdobne obroże. Fajną ofertę znalazłam tutaj: http://snobdog.eu/spacer/obroze. Spodobała mi się wersja mucha elegant, czarna. Mój pies wygląda w niej naprawdę elegancko. Naprawdę jak taki psi dżentelmen. Chodzenie z nim na spacery jest fajne ze względu na spojrzenia ludzi, niektórzy często pytają, gdzie dostałam taki gadżet.
#2016-02-02 08:11:36 

Stich

Użytkownik

Nie mam zdania na ten temat, ale ja psa bym raczej nie ubrał.
#2016-02-02 09:53:50 

45Front46

Użytkownik

Moja dziewczyna ubiera swojego psa i w sumie już się do tego przyzwyczaiłem. Nie uważam tego za coś dziwnego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015