#2016-03-18 04:23:12 

JaMamTo

Użytkownik

Cześć wszystkim, mieszkam w Luboniu koło Poznania i chciałbym wypożyczyć samochód na około tydzień. Chcciałbym żeby to była wypożyczalnia w okolicy, bo jestem trochę uprzedzony i chciałbym mieć blisko w razie awarii, hehe. Możecie podać jakieś nazwy? Byłbym mega wdzięczny
#2016-03-18 07:21:48 

45Front46

Użytkownik

O stary, ciężko jest szukać jakichś wypożyczalni w takich mniejszych miejscowościach. Ja sam chyba z tydzień neta przeglądałem pod hasłem wypożyczalnia samochodów Przeźmierowo no i w końcu trafiłem na taką w Poznaniu, ale bardzo blisko i byłem mega zadowolony. Nazywa się to wynajem samochodów Torcar jeśli byś się zdecydował posłuchać mojej rady :) a i dodam, ze mają bardzo fajne auta a nie jakieś stare rzęchy z którymi wstyd na miasto wyjechać. Pozdro!

#2016-03-18 08:24:44 

Grixa

Użytkownik

Nie uważam, zeby w takich małych wioskach albo dzielnicach były jakieś porządne wypożyczalnie... poszukaj lepiej już w samym Poznaniu
#2016-03-18 09:53:13 

Orka

Użytkownik

Ja się nie dziwie bo z podobnych powodów mi zależało też na wynajęciu samochodu w Luboniu albo bardzo blisko no i rzeczywiście są takie firmy które tylko w sumie w mieście funkcjonują, tzn musisz dojheżdżać do domu z drugiego końca Poznania i marnować ten czas, za który płacisz, ale ja wynajęłam w tym TORCAR i byłam bardzo zadowolona. Przede wszystkim kamień z serca, bo myślałam że się będzie psuć czy coś ale był naprawdę solidny i ładny, taka ciemna Skoda
#2016-03-18 12:17:27 

Lala18

Użytkownik

A chcesz wynająć samo auto, czy też z kierowcą? Bo są takie opcje, że cię wozi normalnie koleś i to wychodzi taniej niż taksówka.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015