#2016-03-21 02:18:17 

Wiosenka

Użytkownik

Cześć wszystkim! Muszę zrobić niedługo dość duży zakup opon zimowych i letnich do kilku rożnych samochodów. Słyszałam, ze o wiele korzystniejsze ceny opon oferują firmy w sprzedaży internetowej niż takiej stacjonarnej, w sklepie. Może znacie jakąś stronę z dobrymi markami opon i tanimi cenami? Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc!
#2016-03-21 03:36:46 

Geniuś

Użytkownik

O to ja mam dla ciebie do polecenia super stronkę! Serio mają najniższe ceny nawet wśród tych sprzedawców online. Prześlę ci linka do opon letnich które ja kupowałem: http://sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-Dunlop-letnie i sama sobie zobacz o ile taniej to wychodzi. Tym bardziej ci się będzie opłacało jak takie duże zakupy planujesz. No i jakość- pierwsza klasa. Trochę się bałem ze jak przez internet to może jakieś gorsze przyjdą ale wszystko super
#2016-03-21 05:57:18 

Stonoga

Użytkownik

Ja też dopiero ostatnio się dowiedziałem że w tym sklepie co kupuje zawsze sprzedaż zimowych opon jest tańsza online niż na miejscu. No ludzie kochani, w życiu bym nie pomyślał że tak jest. Mądra z ciebie kobieta- zamawiaj online i oszczędzaj a nie daj się naciągać
#2016-03-21 07:36:32 

Lala18

Użytkownik

Mi się wydaje że jak będziesz takie powiedzmy hurtowe już robić zakupy to chyba wszędzie ci dadzą jakąś zniżkę bo końcu to wyjdzie dużo kasy. Z resztą ja bym najpierw spytała czy powyżej jakiejś kwoty nie dają zniżek w tej firmie co zwykle tam kupujesz :)
#2016-03-21 10:01:55 

Wiosenka

Użytkownik

U mnie taki duży zakup polegał na tym że z firmy Vredestein letnie komplety zamawiałem na raz. Ty pewnie potrzebujesz różnego rodzaju do różnych aut ale tak czy siak poleciłbym tego Kunickiego. Tam wyżej jakiś kolega podawał linka i radziłbym ci zajrzeć na stronkę. Naprawdę ma facet u siebie porządny sprzęt w dobrych cenach
#2016-03-21 10:58:15 

Ogrzyca

Użytkownik

Jako dobre marki to ja na pierwszym miejscu polecam Michelina. Potem ewentualnie Firestone. Na nich, o ile będziesz rozsądnie używać to możesz przejechać naprawdę dużo kilometrów. A co do miejsca zakupu to jeśli masz marke to patrz tylko gdzie mają najtaniej, no i serwis jak cię to też interesuje.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015