#2016-03-23 12:08:50 

Teserak

Użytkownik

Witam.. niedługo nadejdzie wiosna i wraz z nią chciałbym odnowić stary nagrobek mojego pradziadka. Za każdym razem jak przechodzę niedaleko cmentarza rzuca mi się w oczy, ponieważ niestety czas odcisnął na nim swoje piętno. Postanowiłem, że w końcu wezmę sprawy w swoje ręce i będę mógł dać mojemu krewnemu piękny nagrobek, żeby mógł spoczywać w spokoju.. Czy ktoś z Państwa zna firmę, której można zlecić wykonanie nagrobka?
#2016-03-23 12:22:25 

Cube

Użytkownik

Miałem podobną sytuację i po prostu kontaktowałem się z grabarzem i za jego pośrednictwem wszystko było realizowane.
#2016-03-23 13:56:16 

Grixa

Użytkownik

To bardzo imponujące, że podjąłeś taką decyzję. Wiele osób niestety w dzisiejszych czasach stawia pieniądze ponad inne wartości, nawet takie, które godzą w dobre imię ich rodziny.. stąd bardzo mnie cieszy, ze są osobty które jednak chcą pomóc innym. Niestety nie jestem w stanie Ci doradzić co do firmy, ale myślę, że Pan Bóg Ci w tym dopomoże ;)
#2016-03-23 14:06:45 

Zeta

Użytkownik

Ja swojego czasu słyszałam naprawdę dobre opinię o tej firmie: http://kamieniarstwo.ganicz.com.pl/, specjalizują się właśnie m.in. tworzeniem pięknych nagrobków, ale w swojej ofercie mają też renowacje i sprzedaż innych elementów wykonanych z kamienia. Myślę, że możesz śmiało się do nich zwrócić ze swoim projektem.
#2016-03-23 14:48:07 

Paluch

Użytkownik

Właśnie się zastanawiałem gdzie są Ci wszyscy ludzie, którzy powinni przejmować się tym, że ich rodzina/znajomi ma popękane groby na cmentarzu. Często jak wraz z żoną jeździmy na cmentarz to aż nam smutno się patrzy, jak wiele grobowców wygląda na zaniedbanych i nie odwiedzanych przez lata. Warto pamiętać o zmarłych, szczególnie jak byli nam bardzo bliscy przez swoje życie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015