#2016-03-24 22:53:48 

Paluch

Użytkownik

Cześć wszystkim! Sprawa jest pilna i potrzebuję dobrego fachowca, który zajmie się w moim domu wykonaniem instalacji dla zimnej wody, sprawa pilna bo trzeba się już wprowadzać, a w domu jeszcze nic nie wyprowadzone…możecie polecić fachowca w Poznaniu? Sam to sobie chyba z tym nie poradzę, nie?
#2016-03-25 00:31:18 

SauronX

Użytkownik

jak nie masz kolego żadnej wiedzy to nawet nie próbuj sobie jakoś sam z tym poradzić bo źle na tym wyjdziesz, miałem takiego znajomego co to się chwalił że sam założył przyłączenia i potem wiecznie se chate zalewał :D
#2016-03-25 01:44:46 

45Front46

Użytkownik

Kiedyś tam coś się ojcu pomagało, ale specjalnie dużej wiedzy to z tego nie wyniosłem. Tak czy inaczej szukam kogoś kto mi pomoże, jak znacie to dajcie namiary czy coś :D
#2016-03-25 04:40:41 

Zeta

Użytkownik

Wiesz co, a mojej okolicy to instalacjami z zimną wodą użytkową zajmuje się przynajmniej kilku fachowców, których mam w zasadzie pod nosem. Naprawdę tak ciężko poszukać gdzieś w necie, a nawet w zwykłej książce telefonicznej czy prasie? Przecież ogłoszeń to jest masa.
#2016-03-25 05:33:45 

Ogrzyca

Użytkownik

nie dziw się człowiekowi, sama kiedyś trafiłam na usłui takiego partacza, hydraulika, który rurę i zawory to widział chyba tylko w jakiej bajce dla dzieci w tv…dzisiaj jest masa pseudo fachowców, których tylko udają że coś robią. Jak nie masz kogoś, kto może ci polecić, to generalnie spróbuj po prostu po necie poszukać opinii, tak chyba będzie najlepiej, a przynajmniej tak mis i wydaje.
#2016-03-25 08:25:31 

Paluch

Użytkownik

ja nie, ale mam takiego znajomego, który korzystał kiedyś z pewnego hydraulika, gość uwalił co się dało, a potem uciekł :P tyle dobrego, że kasy nie wołał, no ale marne szanse że by mógł dostać.
#2016-03-25 09:42:01 

Kosiarz

Użytkownik

Mam takiego dobrego znajomego, który to robi, ale niestety nie z Poznania. Generalnie to jakiś nowy dom? jak osiedle domków nowych to na pewno każdy musi zrobić to samo co ty więc przeleć się po sąsiadach :P
#2016-03-25 11:12:47 

Paluch

Użytkownik

tak właśnie zrobiłem i dotałem już namiary, ale i tak dzięki za bardzo fajną dyskusję :D Pozdrawiam gorąco i do usłyszenia może kiedyś, trzymajcie się!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015