#2016-04-04 04:25:12 

Amerykanka

Użytkownik

Chciałabym wszystkich powitać na forum :). Jestem Asia. Niedawno zostałam mamą, na szczęście udało mi się jakoś pogodzić ze studiami i zostały mi ostatnie miesiące nauki – wzięłam sobie indywidualny program studiów. Pracę licencjacką mam prawie skończoną, bo lubię mieć wszystko zrobione wcześniej. Zastanawiam się jednak nad przyszłą pracą. Mój mąż pracuje, ale wiadomo że wydatki związane z dzieckiem małe nie są i chciałabym męża jakoś odciążyć. Czym może się zająć młoda matka? Chodzi mi oczywiście o prace w domu.
#2016-04-04 04:40:31 

JaMamTo

Użytkownik

No nie wiem, a jaki masz temat pracy licencjackiej? Co umiesz robić? Mało powiedziałaś o sobie. No, chyba że chcesz być konsulatnką jakieś firmy kosmetycznej, chodza legendy że ktoś na tym zarobił kokosy. Ewentualnie sprzedawaj coś – ubezpieczenia, karnety, bilety do teatru, czy pakiety medyczne. Cokolwiek.
#2016-04-04 06:33:07 

Orka

Użytkownik

O, albo udzielaj korepetycji! Wbrew pozorm można na tym zarobić. Niewiele, ale także niewielkim kosztem.
#2016-04-04 07:50:57 

Amerykanka

Użytkownik

Studiuję ekonomię w Poznaniu, a pracę piszę o franczyzie ;).
#2016-04-04 08:55:12 

Ogrzyca

Użytkownik

Nie stresujcie dziewczyny. Ja myślę, że powinnaś otworzyć może jakąś działalność, ewentualnie sklep internetowy. Poszukaj biura w Poznaniu , wynajmiesz, stronę internetową możesz ogarniać w domu, a towary z magazynów będzie Ci wysyłać firma, od której będziesz wynajmowała. To dobry pomysł.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015