#2016-04-04 06:13:21 

JaMamTo

Użytkownik

Cześć, szukam jakieś strony, gdzie mógłbym wyhaczyć fajny prezent dla swojego chrześniaka ;) Najlepiej żeby to była strona z akcesoriami i dodatkami do domu też, wiecie żeby to było tak dwa w jednym, niby prezent dla chrześniaka, ale też żeby rodzicom się przydało ;) Dziecko ma 6 lat, bo myślę, że to ważna informacja :P Doradzicie coś? ;)
#2016-04-04 08:19:02 

Kosiarz

Użytkownik

Ja polecam sklep http://liliko.pl/ moi znajomi kupowali nam tam rzeczy dla dziecka itp. i super rzeczy dostaliśmy od nich ;) rzuć okiem, można robić zakupy tam i może coś fajnego znajdziesz dla chrześniaka ;) ja bym na Twoim miejscu kupił jakieś kubki albo coś ;)
#2016-04-04 10:24:27 

JaMamTo

Użytkownik

Te kubki Muurla na ich stronie wyglądają bardzo fajnie ;) podoba mi się ich wzornictwo ;D i ogólnie fajnie wykonane są ;) w sumie niegłupi prezent dla dziecka, kubki i reszcie rodziny też się przyda itp. a może wezmę od razu jakiś zestaw ceramiczny i jeszcze lepiej na tym wyjdę ;)
#2016-04-04 11:39:25 

45Front46

Użytkownik

A dziecko będzie się cieszyło z tego zestawu ceramicznego? :P jak potem wspólnie będziecie się bawić w rzucanie talerzy albo coś w tym stylu ;p wiem dobrze z doświadczenia, że takie 6 letnie dziecko to prawdziwy diabełek i mu w głowie same psoty i pod tym kątem też lubi dostawać prezenty. Jakieś bronie, miecze, takie coś im w głowie ;P Ale cóż.. dziewczynki zawsze bardziej ułożone są :P
#2016-04-04 14:04:49 

Mantra

Użytkownik

że niby dziewczynki bardziej ułożone? Ooo drogi Panie :P ja z moją córeczką do 10 lat to miałam taki utrapienie, że to nie do wiary. Taki chodarus z niej był, biła się z innymi chłopakami, ba wręcz ich terroryzowała, całymi dniami na dworze przesiadywała, jeździła na rowerach, hulajnodze, latała po drzewach.. normalnie nie do wiary. A z czasem zaczęło się jej odmieniać, poszła w bardziej kobiecą stronę, zapisała się na taniec itp. ale mówię Wam, wcześniej to byście nie uwierzyli co wyprawiała
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015