#2016-04-06 02:28:24 

Ogrzyca

Użytkownik

Zaczynam działalność gospodarczą i szczerze mówiąc nie znam się za bardzo na kwestiach związanych z rachunkowością i finansami. Dlatego potrzebuje namiarów na kogoś sprawdzonego, najlepiej jakąś doświadczoną firmę. Dodam, że liczy się dla mnie żebym mogła zaufać tym osobom, bo jak wspomniałam łatwo by mnie było w tym temacie jakoś oszukać, bo się na tym nie znam kompletnie…
#2016-04-06 04:52:18 

Orka

Użytkownik

Dobrze, ze chcesz się poradzić specjalisty! Najważniejsze to nie udawać że się na wszystkim zna tylko wiedzieć do kogo się zgłosić z jaką sprawą. Na twoim miejscu bym popytała znajomych co mają firmy kto ich obsługuje i wzięła kogoś z polecenia
#2016-04-06 06:29:46 

DarekMarek

Użytkownik

Wiem, ze większość firm z Pobiedzisk usługi księgowe powierza takiej firmie z Poznania. Oni się nazywają Sigma i mają siedzibę chyba na ulicy Głównej z tego co wiem, ale mają też opcje księgowości on-line. Znam ze trzy firmy, którzy u nich robią różne rozliczenia i mówią, że z rachunkowych biur w Poznaniu to właśnie oni są teraz najlepsi no i na pewno można im zaufać bo mają dużo klientów.
#2016-04-06 07:16:38 

Mantra

Użytkownik

Ja niedawno szukałam jakiegoś biura rachunkowego w Swarzędzu, bo tam właśnie otworzyłam swoją działalność. No i niewiele jest takich firm, które wychodzą poza sam Poznań w sumie słyszałam o tej co kolega wcześniej pisał- Sigma i bilansik czy coś takiego. Sama się jeszcze nie zdecydowałam, ale na razie myślę nad tą pierwszą opcją, bo rzeczywiście dużo mają znanych klientów więc chyba są godni zaufania. Poza tym patrzyłam na ich stronie, że dobrze znają się na tych nowoczesnych systemach komputerowych do prowadzenia księgowości więc to duży plus
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015