#2016-04-12 23:24:56 

Geniuś

Użytkownik

Cześć! Przez swoją głupotę mam potwornie zaniedbane zęby, paskudnie boję się stomatologa i efekt jest taki, że teraz to w ogóle wstyd mi się uśmiechnąć do kogoś, a zęby często mnie bolą :/ Zastanawiam się teraz czy nie zbankrutuję na tych zębach, pewnie do leczenia będzie z połowa, a część to w ogóle do odbudowy. Drogo jest w Poznaniu prywatnie?
#2016-04-13 01:28:58 

Pracowita

Użytkownik

twardziel, żeby go bolą i kompletnie nic nie robi…Moja mama w tym gabinecie http://duodenti.pl/ jakiś czas temu właśnie była na kilku implantach i jest bardzo zadowolona. Co do cen to jednak musisz już sam rozmawiać, nie wiem zadzwoń czy idź sam. Być może przy takim kompleksowym leczeniu będą jakieś zniżki.
#2016-04-13 02:34:00 

45Front46

Użytkownik

Się nie ma z czego śmiać, mój brat to panicznie się boi stomatologa, za nic nie idzie go z domy wyciągnąć, nawet jak łazi z bólu po ścianach to twardo się nie rusza z chaty. To3jest fobia niestety. Dla takiej osoby ważne jest to, aby decydując się już na leczenie zajął się tym profesjonalny protetyk Poznań według mnie pod tym względem jest naprawdę super.
#2016-04-13 03:46:54 

Stonoga

Użytkownik

kolego ty nie czekaj z tymi zębami tylko bierz się za to jak najszybciej., jak się boisz to pomyśl sobie, że zęby są realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia, stany zapalne są mega niebezpieczne. Wbrew pozorom wcale nie są bardzo drogie implanty Poznań akurat nie stanowi moich okolic, ale na pewno znajdziesz jakiś super gabinet.
#2016-04-13 05:42:56 

Geniuś

Użytkownik

Wiem jak to wygląda, ale naprawdę moja fobia jest potężna. Nie zależy mi może aż tak na implanach, ale chociaż na tym żeby mieć te zęby zdrowe i żeby nic tam właśnie złego się nie działo. Będę musiał się jakoś przemóc, jak na razie dzwonię po gabinetach i dowiaduję się cen to wszędzie jestem proszony o wizytę kontrolną, żeby zobaczyć jak sprawa wygląda.
#2016-04-13 07:53:00 

Kosiarz

Użytkownik

no, nikt nie jest przecież wróżką i dopóki nie zobaczy problemu to niewiele może pomóc. Może będę nudny, ale ja podobnie jak reszta radzę ci nie zwlekać, zęby są mega ważne, nie tylko dla osobistego wizerunku, uwierz.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015