#2016-04-13 04:58:22 

Paluch

Użytkownik

Ostatnio mojemu ojcu coraz częściej zdarza się nie zdążyć na czas zasiąść na tronie, jeśli wiecie co mam na myśli. Problem jest wstydliwy, ale staram się traktować to poważnie. Zastanawiam się, jakie badanie diagnostyczne przeprowadzić? Chcę jak najszybciej dowiedzieć się co jest nie tak i starać się jakoś to wyleczyć.
#2016-04-13 06:30:24 

SauronX

Użytkownik

Starość nie radość. Sugeruję zainwestować w pieluchy dla dorosłych, uzbroić się w cierpliwość i nauczyć się żyć z problemem.
#2016-04-13 08:53:31 

Wiosenka

Użytkownik

Nie zgadzam się z kolegą powyżej. Nie trzeba się godzić z czymś takim i warto zbadać, co się dzieje. Problem z nietrzymaniem stolca dotyczy dużej liczby osób, w tym oczywiście pokolenia naszych dziadków i rodziców, ale zdarza się też młodym osobom. Dobre badanie może wskazać źródło i być może wskazać jakąś sensowną metodę leczenia. Życzę zdrowia ojcu!
#2016-04-13 10:02:51 

Kosiarz

Użytkownik

Też myślę, że warto zrobić badania. Miałem doświadczenie z endosonografią trójwymiarową kanału odbytu. To jest bardzo nowoczesna metoda, która pozwala dokładnie zbadać wszystkie problemy tych okolic. Jeśli jesteś gdzieś z Wielkopolski, polecam odwiedzić klinikę Proctogin. Tam właśnie byłem i trzymałem się jej od diagnozy do zakończenia leczenia. Zaimponowali mi indywidualnym i bardzo profesjonalnym podejściem do pacjenta.
#2016-04-13 10:15:47 

Wiosenka

Użytkownik

Nie powiedział pan, ile lat ma pana ojciec, więc trudno udzielać konkretnych rad. Warto w każdym razie zrobić badania, na przykład tę endosonografię. Kto wie, być może da się coś z tym zrobić. Tylko proszę pamiętać, że niestety czasami u starszych osób nie da się już nic zrobić.
#2016-04-13 11:48:22 

Paluch

Użytkownik

Mam nadzieję, że w tym przypadku uda się wyleczyć tatą. Ma 64 lata, więc to wcale nie tak dużo. Jesteśmy dobrej myśli!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015