#2016-04-18 02:04:38 

Orka

Użytkownik

Witajcie. Niedawno zaczęłam ćwiczyć na siłowni, ale samej mi to tak średnio idzie, bo trochę się gubię w tych wszystkich różnych ćwiczeniach, po prostu nie wiem, co powinnam ćwiczyć i w jakiej kolejności, żeby to mi przynosiło efekty takie jak bym chciała. I tu teraz mam pytanie, bo co myślicie o zatrudnieniu sprawdzonego trenera osobistego ? Moja znajoma ciągle o tym gada i mówi, że nie mam się zastanawiać, tylko z jakimś skontaktować i będzie po problemie. Co Wy o tym sądzicie?
#2016-04-18 04:04:18 

Kosiarz

Użytkownik

Witaj, koleżanko. Twoja znajoma ma rację, warto skorzystać z usług takiego trenera. Zwłaszcza że dopiero zaczynasz swoją przygodę z tym, to już w ogóle. On Ci powie, jakie ćwczenia masz robić, w jakiej kolejności no i też, co bardzo ważne, jak dokładnie wykonywać te ćwiczenia, żeby efekty były wystarczające dla Ciebie.
#2016-04-18 05:23:40 

Orka

Użytkownik

A myślisz, że taki trener personalny online też mi pomoże? Widziałam niedawno na idenatrening.pl taką świetną ofertę, z której bym chętnie skorzystała.
#2016-04-18 07:59:43 

Kosiarz

Użytkownik

Myślę, że możesz spróbować, nic nie zaszkodzi, chociaż ja raczej byłbym sceptycznie nastawiony do takich porad online i niekoniecznie im ufał tak bardzo, jak podczas kontaktu z żywym człowiekiem, w cztery oczy.
#2016-04-18 09:40:34 

JaMamTo

Użytkownik

Ale co Ty gadasz? Ja jestem ja najbardziej za. Przecież tam za komputerem też siedzi człowiek, który ma jakieś doświadczenie, więc bez problemu powinien udzielić odpowiednich porad dziewczynie. Tam nie siedzi ktoś przypadkowy i nie odpowiada, tylko profesjonalista. A powiem jeszcze, że jeśli chodzi o Łódź trener personalny stał się ostatnio bardzo popularny wśród wszystkich i z kim bym nie rozmawiała, to każdy o najmniej krótki epizod ma z takim trenerem.
#2016-04-18 11:05:12 

Kosiarz

Użytkownik

No to może rzeczywiście masz rację.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015