#2016-04-18 22:45:16 

DarekMarek

Użytkownik

Witam wszystkich. Niedługo wraz z żoną będziemy obchodzili 10 rocznicę naszego ślubu. Chciałbym sprawić, żeby tego dnia poczuła się wspaniale i podarować jej jakiś unikatowy, wspaniały prezent. Mam już kilka pomysłów w głowie, ale pomyślałem, że w międzyczasie założę temat na tym forum i być może ktoś jeszcze coś interesującego mi podpowie.
#2016-04-18 23:49:54 

Kosiarz

Użytkownik

Sam miałem podobny problem, ale wyobraź sobie, że szef się uparł, że nie da mi wtedy wolnego i musiałem prawie do nocy siedzieć w pracy. Żonie było bardzo przykro, ale wspólnie ustaliliśmy, że będziemy świętować za kilka dni, gdy będę miał więcej wolnego czasu. Postanowiłem jej to wynagrodzić i pojechaliśmy na wycieczkę za granicę, była bardzo szczęśliwa.
#2016-04-19 01:25:22 

DarekMarek

Użytkownik

Myślałem o wycieczce.. ale bardziej mnie interesuje teren Polski i nie mamy oboje za bardzo sposobności by jechać za granicę.
#2016-04-19 02:53:31 

Ogrzyca

Użytkownik

Co powiesz na weekend spa ? Takie coś zawsze jest wspaniałym prezentem i co więcej, zorganizuj sobie tak czas, żeby jechać we dwoje do jakiegoś dobrego centrum odnowy biologicznej itp.. ;)
#2016-04-19 04:09:08 

DarekMarek

Użytkownik

Interesujący pomysł, a czy znasz jakieś dobre centrum i możesz doradzić jakieś zabiegi?
#2016-04-19 04:40:48 

Ogrzyca

Użytkownik

Hmm.. sprawdź sobie wellness.spawraju.pl ;) byłam tam kiedyś i jest tam po prostu nieziemsko. Piękne miejsce na ziemi. A co do zabiegów.. może np.: http://wellness.spawraju.pl/medycyna-estetyczna/kwas-hialuronowy to świetny zabieg na ujędrnienie skóry, wyrównuje wszelkie niedoskonałości i daje natychmiastowe efekty ;)
#2016-04-19 07:40:23 

DarekMarek

Użytkownik

Dziękuję, niedługo dokonam rezerwacji ;) Przeglądam zabiegi i sam się skuszę na: http://wellness.spawraju.pl/medycyna-estetyczna/likwidacja-zmarszczek , tutaj sobie poczytałem skutecznym zabiegu, który likwiduje zmarszczki. Przyda się, bo praca odbiła na mnie piętno. Pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015