#2016-05-09 22:31:42 

Kosiarz

Użytkownik

Witam wszystkich, słuchajcie, trafiła mi się oferta nie do odrzucenia, sam jestem w szoku. Brytyjska firma chce nawiązać ze mną współprace odnośnie projektowania ogrodów, są zachwyceni moimi projektami, jedynym problemem jest bariera językowa, ponieważ mój angielski jest na bardzo słabym poziomie, a wcześniej nie zdawałem sobie sprawy, że może mi być w przyszłości bardzo potrzebny, sam teraz nie wiem jak tą kwestię rozwiązać.
#2016-05-10 01:18:21 

DarekMarek

Użytkownik

Skoro są zachwyceni twoimi projektami i chcą nawiązać współprace tak jak napisałeś to w ich interesie jest zapewnić tłumacza, to im na tobie zależy.
#2016-05-10 03:52:21 

Kosiarz

Użytkownik

Tak, wiem ale myślę, że to nie jest tak do końca, ponieważ ta bariera może okazać się większą przeszkodą niż myślałem a nie ukrywam zależy mi na tym kontrakcie. Teraz sam się zastanawiam czy nie wziąć się do nauki hmmm…, tylko od czego zacząć skoro jestem zielny w tych sprawach.
#2016-05-10 04:57:24 

Pracowita

Użytkownik

Cześć, najlepszym rozwiązaniem w twoim przypadku jest kurs języka angielskiego i to najlepiej w jakimś sprawdzonym certyfikowanym centrum gdzie swoją naukę możesz zakończyć egzaminem i tym samym zdobyć certyfikat , który nota bene jest ważny przez całe życie. Taka inwestycja zwróci się w przyszłości ponieważ taki certyfikat jest honorowany przez wielu pracodawców na całym świecie. Na początku przejrzyj sobie stronkę fce.pl jest tu dużo cennych informacji na temat samych centrów egzaminacyjnych jak i certyfikatów. Polecam również same artykuły, które są naprawdę na wysokim poziomie jak np artykuł: Mirosław Zelent o motywacji, a to tak w nawiasie dla pasjonatów języka angielskiego. Z tego co mogę tobie poradzić na sam koniec to to, że możesz przedzwonić do interesującego ciebie centrum i dopytać o szczegóły.

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015