#2016-05-18 01:50:23 

Ogrzyca

Użytkownik

Mieszkam w niewielkim miasteczku, gdzie ciężko o pracę i pomyślałam, że założe sklep internetowy. Kiedys pracowałam w sklpiei, kttówy sprzedawł zdrową żywność i wiem, że na tym towarze były duże przebitki, także wydaje mi się, ze dosyć łatwo na tym zarobic. Czy waszym zdaniem taki sklpe ma szanse przebic się na rynku? Od czego zacząć?
#2016-05-18 02:01:47 

DarekMarek

Użytkownik

Jak sie na tym znasz i masz na oku dostawców, od których załatwisz tańszy towar to warto startować. Tylko pamiętaj, że założyć sklep internetowy jest łatwo, ale go utrzymać i sprawić, żeby na siebie zarabiał, już tak łatwo nie jest. Po pierwsze musisz mieć konkurencyjną oferte, sprzedawać cos unikalnego lub po niskich cenach. Po drugie musisz dotrzeć do klientów, czyli zainwestować w reklame. Oczywiście reklamą może zająć się ktoś z zewnątrz, na przykład firma od której bierzesz oprogramowanie sklepu, chociażby http://www.aptusshop.pl/ . Tylko za taką usługę musisz co miesiąc płacić pewną kwotę pieniędzy, a to podnosi koszty działalności.
#2016-05-18 03:19:45 

Zeta

Użytkownik

Kiedyś jak zastanawiałam się jaki sklep internetowy też myślałam o sklepie ze zdrową żywnością. Ostatecznie zmieniły się moje zawodowe plany i poszłam zupełnie inną drogą, ale moja koleżanka zdecydowała się na założenienie takiego sklepu, tylko że z kosmetykami i jak na razie jest z tej decyzji zadowolona. Być może nie zarabia kokosów, ale też się nie napracuje, a co miesiąc jakieś pieniadze na jej konto wpływają.
#2016-05-18 03:35:20 

Ogrzyca

Użytkownik

A orientuje się ktoś z was ile potrzeba pieniędzy na wystartowanie takiego sklepu?
#2016-05-18 04:24:02 

Kosiarz

Użytkownik

Sam start to niewielkie pieniądze, ale musisz jeszcze założyć działalność, kupić towar, chyba że towar będzie szedl do klienta bezpośrednio z hurtowni, ale wtedy masz mniejszą marżę, no i zainwestować w reklamą, przynajmniej na początku. Jak chcesz znać dokładne ceny, sprawdź sobie na stronie aptusshop.pl. Ta firma zajmuje się obsługą różnych sklepów w sieci.
#2016-05-18 06:57:19 

Wiosenka

Użytkownik

Na załozenie sklepu korzystając z jakiejś gotowej platformy nie trzeba wydać dużo kasy, tylko trzeba płacić miesięczny abonament za używanie oprogramowania i za hosting, ale możesz to miec nawet za stówkę miesiecznie. Zabójca to ZUS, bo bez ulgi bedziesz musiała co miesiąc płacić przeszło tysiaka i to bez względu na to czy zarabiasz czy nie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015