#2016-05-18 03:07:34 

JaMamTo

Użytkownik

Cześć wszystkim. Szukam jakiegoś dobrego systemu ERP do niedużego biura pośrednictwa kredytowego. Zatrudniam 5 osób, mam zamiar rozbudować się i zatrudnić 2 kolejne a że jestem wielkim zwolennikiem dobrej organizacji muszę zmienić obecne rozwiązania zarządzania na bardziej wydajne i po prostu szersze bo wiele rzeczy musze robić manualnie. Co będzie najlepszym rozwiązaniem w takim przypadku?
#2016-05-18 04:38:39 

Zeta

Użytkownik

Zamierzasz sam zająć się instalacją? Też mam niewielkie biuro ale ze wzgledu na bezpieczenstwo baz danych klientów nie zabieram się sama za takie rzeczy. Mam firmę informatyczną z którą na stałe współpracuję, a wszystkie zmiany albo modernizacje systemów przeprowadzają oni. Polecam bo to o wiele bardziej profesjonalne niż samodzielne działania.
#2016-05-18 06:36:17 

JaMamTo

Użytkownik

Oczywiście że nie zamierzam zajmować się tym samodzielnie, po prostu chcę znać opinie na temat róznych systemów aby wybrać odpowiedni dla mojego biura i zlecic jego instalacje odpowiednim specjalistom :). Nie lubię polegać w 100% na kimś i dawać mu całkowitej inicjatywy dlatego chcę wybrać samodzielnie. Pozdrawiam.
#2016-05-18 07:37:35 

Kosiarz

Użytkownik

Szukam własnie jakiejś firmy oferującej wsparcie IT, mogłabyś powiedzieć z usług jakiej firmy korzystasz?
#2016-05-18 09:11:17 

Zeta

Użytkownik

Jasne, akurat szukałam opisy systemu ERP który działa w mojej firmie - http://www.wieza.pl/oprogramowanie/erp-optima.html. Warto sobie poczytac bo program jest naprawdę świetny i bardzo intyicyjny i co najwazniejsze modułowy, wiec kazda czesc działa na oddzielnej aplikacji dzieki czemu uzywamy tylko tego w danej chwili czego potrzeba. Jesli chodzi o firmę to jestem bardzo zadowolona. W razie problemów lub awarii są na miejscu w parę chwil i jak za dtoknięciem czarodziejskiej różdżki wszystko wraca do normy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015