#2016-05-24 00:10:10 

45Front46

Użytkownik

Cześć Wam. Mam pewien kłopot, otóż często mam tak, że chodzę na różne domówki i imprezy, gdzie oczywiście sporo się pije. Często na drugi dzień musze jeździć samochodem i boję, żeby przypadkiem nie było przypału o to, że jeżdżę pod wpływem alkoholu. Pomyślałem, że najrozsądniej będzie zainwestować w sprzęt, żebym się mógł sam przebadać w razie potrzeby. I tu moje pytanie, powiedzcie, jaki skuteczny alkomat elektrochemiczny zamówić i gdzie ;)
#2016-05-24 01:17:03 

Geniuś

Użytkownik

O mi by się chyba też taki przydał.. często jeżdżę autem, a podobnie jak Ty, nie odmówi się małego picia tu i ówdzie.. ale w sumie sam nie wiem gdzie można znaleźć taki dobry alkomat, chętnie się też zainteresuje tym i może sobie kupię jakiś alkomat i będę miał z głowy ;)
#2016-05-24 03:16:21 

Zeta

Użytkownik

ojj panowie :P a nie można po prostu przestać pić albo zachować umiar, jak się wie, że się będzie jeździło autem na drugi dzień, albo coś takiego? ;P już trzeba pić nie wiadomo jak?? Nigd nie ogarniam facetów pod tym względem.. :D
#2016-05-24 06:13:44 

Stich

Użytkownik

Na tej stronie znajdziesz doskonałą ofertę alkomatów, są bardzo skuteczne w pomiarze, łatwe w obsłudze i w dobrej cenie: https://www.kalibrujemy.pl/15-alkomaty-elektrochemiczne według mnie zawsze taki alkomat się przyda w domu, często są różne przypadki i warto mieć go pod ręką.
#2016-05-24 07:22:03 

SauronX

Użytkownik

Zgadzam się z kolegą, to nie jest tak, że się za dużo pije, albo, że się nie umie odmówić itp. czasem po prostu są takie przypadki, że nie wypada odmówić, a zobowiązania i praca w tle też jest. Ja sam tak miałem, jak raz byłem na weselu znajomego i mega pobalowaliśmy, a na drugi dzień musiałem jechać ponad 100km do domu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015