#2016-06-03 05:06:47 

Paluch

Użytkownik

Cześć Wam. Mam takie pytanie, otóż, chciałbym zamówić dobrą szlifierkę kątową, ale nie mogę nigdzie takiej znaleźć na Internecie. Tzn, wiecie, jest trochę różnych sklepów, każdy wabi czymś innym itp., ale jakoś nie mogę się zdecydować na żadną firmę, sklep itp. Pomyślałem, że zapytam ludzi tutaj.. może akurat ktoś się zna na takich narzędziach i będzie potrafił mi coś doradzić? Będę bardzo wdzięczny!
#2016-06-03 05:27:16 

Stich

Użytkownik

Ja niedawno kupowałem szlifierkę pneumatyczną.. ale niestety nie w Polsce, także nie będzie w stanie nic ciekawego Ci doradzić. Jestem pewny, że jednak ktoś na pewno coś Ci doradzi.. albo wklejaj jakieś linki z różnymi ofertami itp. to mogę rzucić okiem i Ci powiedzieć, czy są profesjonalne dobre itp.
#2016-06-03 06:35:22 

SauronX

Użytkownik

Według mnie, rozsądnie będzie się zgłosić do firmy TECH Poznań która ma naprawdę dobrej jakości narzędzia i nie raz od nich różne rzeczy zamawiałem i jestem z ich usług bardzo zadowolony. Szybko wysyłają produkety i są one w naprawdę super jakości. Wpisz sobie ich nazwę w wyszukiwarkę i trafisz na ich stronę.
#2016-06-03 07:29:53 

Paluch

Użytkownik

Dziękuję serdecznie za pomoc! Właśnie o taką firmę i takie usługi mi chodziło. Dotarłem na ich stronkę i faktycznie podoba mi się ich oferta.. nie dość, że mają fajne ceny to jeszcze naprawdę dużo różnych towarów. Także bardzo się cieszę, że napisałem i dostałem taką szybką odpowiedź. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za pomoc!
#2016-06-03 09:25:42 

Amerykanka

Użytkownik

No i właśnie takiego podejścia oczekuję od mojego męża.. żeby się wziął zainteresował jakimiś technicznymi rzeczami itp.. a nie tylko, że mecze w piłce i wszystko ma gdzieś.. widać, że tutaj ludzie się znają, mają fach w ręku.. a mój facet jest skończonym leniem!!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015