#2016-06-08 01:31:43 

Ogrzyca

Użytkownik

Witam serdecznie. Czy wiecie gdzie w Warszawie można wynająć busa albo większy samochód dostawczy. Potrzebuję jednorazowo przewozu większych rzeczy, a nie chcę tego zlecać kierowcy, tylko sama pojechać. Znacie może takie miejsca? Byłabym wdzięczna za podpowiedzi.
#2016-06-08 02:38:06 

DarekMarek

Użytkownik

Rzeczywiście niewiele wypożyczalni się zajmuje wynajmowaniem busów w porównaniu do tego ile jest takich s osobowymi autami. Ja szukałem dość długo i trafiłem na taką firmę z Warszawy, co też ma siedziby w innych miastach. Znajdziesz ich salon z samochodami różnymi do wynajęcia na ul. Lubartowskiej w Warszawie. Mają jak na busy naprawdę spory wybór, no i nie jakieś stare samochody, tylko trzymają poziom. Możesz sobie obejrzeć tam u nich na miejscu, albo poszukać w necie ich strony
#2016-06-08 04:39:10 

Ogrzyca

Użytkownik

Dziękuję, znalazłam ich. Już słyszałam właśnie od znajomych z Poznania, ze tam na bank znajdę też dostawcze. Ta firma istnieje już kilkanaście lat, a to świadczy o tym, ze są porządni, bo takie gorsze się po prostu nie utrzymują, co nie?
#2016-06-08 06:53:54 

JaMamTo

Użytkownik

W tych wszystkich wypozyczalniach najważniejsze jest, żeby był dobry kontakt z tym kto wypożycza – to znaczy żeby w razie awarii o każdej porze dnia i nocy można było zadzwonić, żeby ci doradzili itp. Jak chodzi o tą wypożyczalnie na Lubartowskiej 19 to ja mieszkam niedaleko i też o niej same dobre rzeczy słyszałem, więc może zadzwoń i popytaj o oferty busów :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015