#2016-06-22 06:24:55 

Paluch

Użytkownik

Witam serdecznie. Szukam kogoś z Wrocławia lub okolic, kto jest w stanie polecić mi jakieś biuro architektoniczne w tym mieście. W grę wchodzi projekt domu jednorodzinnego. Stawiam na oryginalność i ekonomiczność, więc takiego podejścia oczekuję od architektów. Zależy mi na czasie, żeby móc jak najszybciej zacząć zagospodarowywać działkę.
#2016-06-22 07:38:25 

Stonoga

Użytkownik

Dzień dobry, mój dom na przedmieściach Wrocławia właśnie powstał (dosłownie jestem tydzień po wprowadzeniu się), więc mam w miarę świeże informacje o lokalnym rynku. Niby biuro architektoniczne Wrocław ma niejedno, ale jak szukałam, to właściwei moją uwagę przykuła tylko ta strona internetowa http://www.yvdesign.pl/galeria/architektura/. Ich budynki od razu mi się spodobały, więc zadzwoniłam i uzgodniłam warunki. Wszystko było bardzo sprawnie i szybko, więc skoro pan tego szuka to powinni być dla pana w porządku.
#2016-06-22 08:40:09 

Paluch

Użytkownik

Dziękuję za sugestię, rzeczywiście ich realizacje wyglądają solidnie i na stronie jest podkreślone indywidualne podejście, więc na razie nie mam zastrzeżeń. Spróbuję znaleźć jeszcze jakiegoś ich zadowolonego klienta, ale Pani brzmi przekonująco.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015