#2016-06-23 20:04:24 

Mantra

Użytkownik

Dzień dobry, muszę wysłać niewielką paczkę do siostry, która obecnie jest w Anglii. Szczerze mówiąc, nigdy nie wysyłałam nic za granicę, nie mam pojęcia co powinnam zrobić, w jaki sposób załatwić wszelkie formalności. Chciałabym też mieć pewność, że przesyłka dotrze na czas i nie zaginie gdzieś w podróży. Bardzo proszę o informację, jakie firmy kurierskie warto wziąć pod uwagę, a które lepiej odrzucić. Z góry dziękuję za pomoc!
#2016-06-23 23:01:26 

Zeta

Użytkownik

Witaj, jeśli potrzebna Ci tania przesyłka kurierska najlepiej skorzystaj z porównywarki, gdzie istnieje możliwość zapoznania się ze wszystkimi kosztami związanymi z wysłaniem paczki z Polski za granicę.
#2016-06-24 01:41:13 

Geniuś

Użytkownik

Korzystałem z tej platformy i z czystym sumieniem powiem, że ułatwia zamawianie firmy kurierskiej. Jeśli chodzi jakieś procedury dotyczące wysyłania paczek poza kraj – wszystko można załatwić bardzo szybko, praktycznie w pięć minut.
#2016-06-24 04:34:28 

Pracowita

Użytkownik

Noo, warto wejsc na taka strone. Na pewno nie przepłacisz za koszty jakie niesie ze sobą przesyłka kurierska cennik bowiem uwzględnia zestawienie kilku ofert. Umożliwia to sprawdzenie kosztu paczki, jakie proponują rozmaite firmy takie jak DPD, GSL czy UPS... W prosty i szybki sposób można tu wybrac kuriera, który ma najkorzystniejsze stawki.
#2016-06-24 05:05:42 

Teserak

Użytkownik

Mam rodzinę za granicą więc co jakiś czas jestem zmuszony do wysyłania paczek poza kraj. Zdarzyło mi się korzystac z serwisu, o którym tu mowa. Wiele istotnych informacji dotyczących przesyłek zagranicznych można tam znaleźć: https://2send.pl/paczki-z-polski-do-angli-,2,0,PL,GB,1,30,30,10,0,0,0,0,0,0,0,0 Rzeczywiście fajna sprawa, jeżeli zależy Ci na wyborze taniej przesyłki.
#2016-06-24 05:59:32 

Stich

Użytkownik

Z tego, co pamiętam na stronkach brokerow wystarczy podać kilka danych związanych z przesyłką typu waga, rozmiar itp., następnie porównujesz ceny poszczegolnych firm kurierskich i wybierasz najbardziej odpowiednią dla siebie ofertę. Co fajne- jak juz wybierzesz kuriera, możesz śledzić podróż swojej przesyłki online.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015