#2016-07-04 04:10:12 

Teserak

Użytkownik

Witam wszystkich serdecznie. Szukam firmy, która w swojej ofercie ma przydatne programy informatyczne, m.in. do wirtualizacji, czy archiwizacji danych. Zależy mi na tym, aby była to doświadczona firma, która potrafi wesprzeć nasze inicjatywy i pomóc wdrożyć wiele rozwiązań z branży informatycznej.
#2016-07-04 04:42:31 

Cube

Użytkownik

Jak szukasz programy do archiwizacji danych to mogę Ci pomoc, ponieważ współpracowałem z firmą, która się tym zajmowała i bardzo dobrze zna na tym obszarze pracy. Podałem odnośnik, jak chcesz to zobacz sobie i sam oceń ;) Z ich pomocą zrobiliśmy naprawdę szybką i bezproblemową archiwizacje i backup danych ;) Bo nigdy nie wiadomo co się może zdarzyć i byłoby prawdziwą katastrofą utracić większość danych..
#2016-07-04 05:01:37 

Stich

Użytkownik

U nas w firmie długo szukaliśmy, ale w końcu znaleźliśmy profesjonalny program do wirtualizacji, który w pełni spełnia nasze oczekiwania ;) Wydaję mi się, że możesz śmiało się do nich zgłosić też, jeśli macie jakieś projekty i pomysły do zrealizowania w swojej firmie. Na pewno będą mogli Ci pomóc ;)
#2016-07-04 05:55:06 

JaMamTo

Użytkownik

Ja niestety nie jestem za bardzo w temacie programów informatycznych.. to zdecydowanie działka dobrych informatyków, a ja sam pracuje humanistycznie, także nic z tego :P
#2016-07-04 07:26:21 

Kosiarz

Użytkownik

Ja ostatnio korzystałem z rozbudowanej oferty outsourcingu informatycznego i mogę polecić tę firmę ;) Ma bardzo dobre podejście do klienta i bardzo pomogli nam wybrać stosowną i właściwą strategię wdrażania i implementowania naszych systemów informatycznych ;) Z całą premedytacją polecam i z tego co się orientuję, w swojej ofercie mają naprawdę bogaty szereg różnych usług.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015