#2016-07-04 09:56:35 

Orka

Użytkownik

Witam wszystkich. Za jakiś czas czeka na mnie ważny dzień. Myślę, że warto ukoronować zamążpójście wyjątkowym aranżem nocy poślubnej. Jak myślicie, co najlepiej jest wykorzystać, aby móc zaskoczyć przyszłego małżonka. Myślałam żeby go zaskoczyć jakimiś nowymi pozycjami albo atmosferą. Podpowiadajcie, czym wy byście zaskoczyły swoich mężów, albo niech się wypowiedzą mężowie, jakie oni mieli atrakcje.
#2016-07-04 10:59:00 

Mantra

Użytkownik

Witaj. U nas nie było nic konkretnego. Noc poślubną mieliśmy dopiero na trzeci dzień ze względów, że tak powiem technicznych :D, gdybym miała go teraz zaskakiwać zapewne wybrałabym jakieś ciekawe ubranko typu mundurek, żeby pokazać mu jaką niegrzeczną uczennicą mogę być :D. Myślę, że taki strój by go usatysfakcjonował.
#2016-07-04 11:38:45 

Wiosenka

Użytkownik

Dzień dobry. Wydaje mi się, że koleżanka ma dużo racji. Też bym poradziła odwiedzić dobry sklep z bielizną erotyczną. Co prawda ja bym wybrała jakąś halkę, majtki i może gorset, ale strój uczennicy też ciekawie brzmi.
#2016-07-04 12:33:30 

Stonoga

Użytkownik

Panowie, raczej nie chcą się udzielać w takiej tematyce. Pewnie ich sam temat już przeraża. Ja też bym zaproponowała coś pikantnego. Może zaskocz go pejczem, opaską na oczy albo fikuśnym kompletem, który więcej odsłania niż zasłania? Tutaj znajdziesz fajne propozycje http://www.lolitta.pl/, żeby zaskoczyć faceta w łóżku. Pozdrowienia
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015