#2016-07-06 02:13:21 

Ogrzyca

Użytkownik

Cześć. Czy ktoś z Was może słyszałaś coś o jakiejś firmie, która sprzedaje obrazy? Albo zajmuje się ich reprodukowaniem? Miałam kiedyś taki piękny obraz, ale uległ zniszczeniu i nie nadaje się już do powieszenia na ścianie. A teraz marzy mi się nowy obraz jakiegoś słynnego malarza na ścianie. Wiadomo, że na taki oryginalny to mnie nie stać no i nikt przecież nie sprzedaje takich arcydzieł, ale chociaż taka reprodukcja Van Gogha czy innego malarza to będzie prawdziwe cudo.
#2016-07-06 03:23:44 

Geniuś

Użytkownik

Cześć. Wiesz co wydaje mi się, że takie kopie obrazów można już coraz częściej dostać. Niedawno widziałem takie obrazy w jednej z sieci sklepów. Jak sobie pochodzisz i popatrzysz na różne promocje, które się czasami pojawiają to zobaczysz, że można tego całkiem sporo wyhaczyć. A jak nie to jeszcze zawsze zostaje internet gdzie naprawę jest kopalnia rożnych rzeczy w tym także i obrazów. Autorzy najróżniiejsi. A czego dkładnie potrzebujesz? Masz już coś upatrzone?
#2016-07-06 05:06:50 

Ogrzyca

Użytkownik

Tak ogólnie to nie raczej sobie niczego konkretnego nie upatrzyłam, ale teraz mnie interesują obrazy do pokoju gościnnego, bo właśnie czegoś tam mi na ścianie brakuje i chciałabym te puste przestrzenie w domu czymś wypełnić. A że bardzo lubię malarstwo i zawsze się tym interesowałam, to właśnie na taki uniwersalny pomysł wpadłam.
#2016-07-06 05:36:31 

Ogrzyca

Użytkownik

A to może sama coś namaluj? Albo powieś rysunki swoich dzieci? Moim zdaniem to czasami o wiele lepsze wyjście niż kupowanie takich obrazów. Chociaż one też mają swój klimat.
#2016-07-06 06:05:36 

Ogrzyca

Użytkownik

Niestety ja talentu nie mam żadnego, obrazki dzieci wiszą już w innym miejscu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015