#2016-07-11 23:47:19 

Orka

Użytkownik

Cześć wszystkim, zastanawiam się nad oryginalnym prezentem dla babci, który byłby jednoczesnie przydatny bo jest to osoba bardzo praktyczna i nie lubi tego co wiekszosc starszych ludzi czyli figurki, jakieś pudełka, zegary itd. Zupelnie nie mam pojecia co moglabym jej kupic.
#2016-07-12 00:33:53 

JaMamTo

Użytkownik

Skoro bibeloty odpadają to ciężko będzie doradzić. Nie wiem może rower, komputer? Rękawice bokserskie? :P Napisz coś więcej o babci to będzie łatwiej.
#2016-07-12 01:21:50 

Kosiarz

Użytkownik

Ja dziadkom na rocznicę kupuję turnusy rehabilitacyjne z pakietem all inclusive i zawsze są bardzo zadowoleni. Nie są co prawda tak praktycznymi ludźmi jak pisze koleżanka ale wyjazd na którym moga się zrelaksować i poprawić stan swojego zdrowia za kazdym razem bardzo im się podobał. W zasadzie to taki uniwersalny prezent bo większośc ludzi z różnych powodów niedomaga a takie wyjazdy bardzo im pomagają. Myślę że twoja babcia byłaby bardzo zadowolona z takiej niespodzianki. Pozdrawiam.
#2016-07-12 03:33:33 

Mantra

Użytkownik

Moja babcia często jeździ na takie turnusy ale nigdy nie wpadłaby na pomysł żeby zrobić jej z tego prezent :). Po powrocie zawsze chwaliła że ośrodki wypoczynkowo rehabilitacyjne nad morzem oferują bardzo wysokie standardy, miłą obsługę i naprawdę można w nich wypocząć. Fajnie że tu trafiłam bo napewno zrobi się jej miło jeśli załatwię jej kolejny wyjazd :)

#2016-07-12 05:33:38 

Kosiarz

Użytkownik

no widzisz. Możesz też dowiedzieć się jakie zabiegi babcia lubi najbardziej i wykupić odpowiednie pakiety. Wtedy już w ogóle będzie bardzo zadowolona.
#2016-07-12 07:05:12 

Pracowita

Użytkownik

Hej! Nawet nie słyszałam że można coś takiego sobie załatwić. Myślałam że tylko sanatoria oferują rehabilitacje i zabiegi nad morzem, a wiadomo jak długo się czeka na wyjazd, a standardy niekoniecznie są na poziomie, że tak to nazwę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015