#2016-07-15 05:15:39 

JaMamTo

Użytkownik

Cześć Wam. Chciałbym wypożyczyć samochód na dłużej. Interesuje mnie teren wielkopolski w tym zakresie. Szukam firmy, do której mogę się zgłosić i wypożyczyć auto na trochę, najlepiej na całe wakacje. Czy ktoś z Was może mi coś doradzić? Pozdrawiam
#2016-07-15 05:43:05 

SauronX

Użytkownik

Jest niedroga wypożyczalnia samochodów w Suchym Lesie, jak chcesz to sprawdź sobie ją. Na pewno będą mieli sporo samochodów, bo mój szwagier zawsze tam jeździ po nie i nigdy nie narzeka. Myślę, że to całkiem ciekawa opcja.

#2016-07-15 07:27:37 

Kosiarz

Użytkownik

Mi się wydaję, że dobrym rozwiązaniem będzie wypożyczalnia samochodów borexpo z Mosiny mają tam mnóstwo aut na bardzo wysokim poziomie i myślę, że bez problemu każdy jest w stanie wybrać tam ciekawe auto dla siebie.

#2016-07-15 08:51:10 

Stich

Użytkownik

Jeśli chodzi o wynajem długoterminowy Poznań oferuje bardzo fajne samochody w rozsądnej cenie. Jak chcesz wypożyczyć auto na dłużej to polecam Ci się do nich zgłosić. Bo masz gwarancję, że wywiążą się dobrze z tego typu zlecenia ;) Sam kilka razy korzystałem, wypożyczałem auto na ponad miesiąc i cóż mogę rzecz.. sama przyjemność jeździć takimi autami ;)

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015