#2016-07-21 05:45:19 

Orka

Użytkownik

Witam. Serdecznie Was witam. Moja mama mieszka sama. I ona ma w domu jeszcze taki stary piec, w którym musi sobie sama palić. No i ja się o nią strasznie martwię, bo to już jest starsza osoba, trochę sobie przestaje radzić. I tak się boję, że ona w tym piecu sobie napali, źle pozamyka i wiadomo że o zaczadzenie bardzo łatwo. Czad to taki cichy zabujca przecież jest, nawet się nikt nie zorientuje, a mama to już w ogole będzie zadowolona, że w ciepełku siedzi, a tu ją będzie podstępnie zabijało. No i co zrobić? Jak ja mam ją przed tym ratować?
#2016-07-21 08:02:39 

Kosiarz

Użytkownik

Myślę, że w tym wypadku musisz mamie koniecznie kupić czujkę do czadu. Koniecznie i to jako najszybciej, bo z tym naprawdę nie ma żartów. Tylko same problemy będą w razie czego. Także leć do sklepu, nie oglądać się na nic i kupuj, montuj mamie. Jak się będzie czad wydzielał, to się czujnik uruchomi i mama będzie wiedziała, że coś jej grozi.
#2016-07-21 08:50:50 

JaMamTo

Użytkownik

To jak taki problem jest z tym piecem, to może ja bym polecił zrobiene instalacji na gaz w Poznaniu są teraz całkiem dobre oferty, a wydaje mi się, że to jest o wiele bezpieczniejsze niż palenie w piecu. I łatwo wyczuć zagrożenie. Do tego jeszcze się montuje termostat pokojowy i okazuje się, że prkatycznie niczego nie trzeba przy tym więcej robić. Samo się będzie regulowało i mama będzie mogła mieć ciepełko cały czas.
#2016-07-21 10:33:45 

Orka

Użytkownik

Ten temat z mamą już był wałkowany kilka razy i ona po prostu nie chce. Ona lubi to swoje drewno, rąbanie i noszenie, rozpalanie. Mówi, że bez tego ciepło to żadna przyjemność. Trzeba się napracowąc, żeby mieć luksus.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015