#2016-07-28 04:17:50 

Lala18

Użytkownik

Hej wszystkim. Jedna z naszych pracownic odchodzi za 2 miesiące na emeryturę. Z racji tego ze firma ma bardzo długa historie i dba o swoich pracowników chcemy jej kupić jakiś ładny zegarek zanim jeszcze odejdzie. Do wydania mamy do 3 tysięcy. Gdzie szukać zegarka dobrej klasy?
#2016-07-28 04:57:51 

Amerykanka

Użytkownik

Tak szukam w pamięci strony z zegarkami i jedyna jaka mi przychodzi do głowy to strona kraff.pl. Mają tam całkiem spory wybór i w ofercie znajdziesz tylko dobre i cenione marki. Zamawiałam na stronie moje dwa poprzednie zegarki i jestem bardzo zadowolona zarówno z samych zegarków jak i z obsługi sklepu. Polecam :)
#2016-07-28 07:28:30 

45Front46

Użytkownik

Korzystałem ze strony, ale fakt jest że jest tam więcej ekskluzywnych zegarków. Do kwoty o której mówisz znajdziesz sporo fajnych rzeczy, niestety wybór nie będzie taki duży jak w przypadku zegarków za 10 albo i 15 tysięcy ;) Tak czy inaczej, stronę można śmiało polecić każdemu.
#2016-07-28 09:10:08 

DarekMarek

Użytkownik

Nie wiem czy już patrzyłaś co tam jest ale oprócz zegarków znajdziesz tam jeszcze dużo innych rzeczy. Ja trafiłem tam przez przypadek i po kilkunastu minutach oglądania miałem w koszyku zegarek, dodatkowe dwa paski do niego oraz pasek do spodni. Chyba nie potrafię oszczędzać :D
#2016-07-28 10:18:12 

Lala18

Użytkownik

Tak, widziałam ofertę sklepu. Chcemy kupić zegarek głównie z tego względu że jest to taki prezent uniwersalny. Wiele osób nosi zegarki a nawet jeżeli nie to dostając taki w prezencie i tak będzie go nosić :D No chyba że sprzeda kilka dni później.
#2016-07-28 11:05:03 

Mantra

Użytkownik

No to skoro już tak uparcie zostajecie przy tych zegarkach to sklep jak najbardziej jest odpowiednim miejscem do takiego zakupu :) Zamawiałam tam zegarek dla siebie, na prezent dla babci a ostatnio była fajna promocja to i mężowi zrobiłam prezent na zapas hihi :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015