#2016-08-02 03:20:20 

Ogrzyca

Użytkownik

Witajcie, prowadzimy magazyn, którego dzialalnośc z miesiąca na miesiąc się rozwija. Ręczne znakowanie towarów staje się już niemożliwe. Musimy zainwestować w drukarni i etykiety samoprzylepne. Czy znacie jakaś firmę która ułatwiłaby nam to zadanie?
#2016-08-02 05:47:26 

DarekMarek

Użytkownik

jeśli tak na prawde zaczynacie działalność w tej branży, a jednocześnie rozwijacie się stosunkowo szybko – najlepiej nawiązać współpracę z profesjonalną firmą, która nie tylko doradzi Wam jak zarządzać takim ogromnym przedsięwzięciem żeby wszystko szło sprawnie, ale jednocześnie wdroży system dedykowany do prawidłowej pracy magazynu. Oczywiście drukowane etykiety są potrzebne, bo ta część pracy idzie znacznie szybciej, ale sami przekonacie się, że za chwilę to również będzie za mało
#2016-08-02 06:15:44 

JaMamTo

Użytkownik

dokładnie, zgadzam się z kolegą – kompleksowe działania mogą przyczynić się do sukcesu waszej firmy. Trzeba będzie poczynić inwestycje, która z pewnością się zwróci bo inaczej wasz rozwój w pewnym momencie się zatrzyma bo kontrahenci dostrzegą brak profesjonalizmu i możliwości wywiązania się z nałożonych zadań – wtedy na takie ruchy będzie już za późno. Na rynku sa zaufani producenci etykiet, ale tak samo jak mój przedmówca polecam firme która swiadczy kompleksowe usługi w tym zakresie
#2016-08-02 08:21:49 

Ogrzyca

Użytkownik

dzięki za rady – faktycznie takie rozwiązanie jest na tym etapie rozwoju dla nas przyszłościowe – przegapienie odpowiedniego momentu może być dla nas bardzo kosztowne. Mam jeszcze jedno pytanko – jesteśmy współorganizatorem festiwalu i w związku z tym, że dziś kładzie się duży nacisk na identyfikację uczestników takich zbiorowisk powierzono nam zadanie z tym związane. Problem polega na tym, że w zależności od grupy przynależności – uczestnikom będą należały się różne przywileje czy możliwości wejścia do różnych stref. Czy znacie jakieś rozwiązania, które byłyby odpowiednie?
#2016-08-02 10:02:45 

Orka

Użytkownik

najlepsze, najprostsze i umożliwiające błyskawiczną podstawową identyfikację – związaną chociażby z przynależnością do określonej grupy gości jest zastosowanie opasek samozaciskowych które nie będą przeszkadzały uczestnikom w trakcie festiwalu, a będą idealnym rozwiązaniem, spełniającym wasze oczekiwania. Tym bardziej, że można zastosować różne kolory opasek które również będą elementem identyfikacji
#2016-08-02 12:00:27 

Ogrzyca

Użytkownik

no pewni – nie pomyślałam o tym, a takie opaski widziałam i nosiłam w ośrodku wczasowym i również kolorystyka miała znaczenie. Dzięki za podpowiedź
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015