#2016-08-11 04:03:09 

Geniuś

Użytkownik

Witam. Szukam jakiegoś eleganckiego hotelu, do którego mógłbym wyjechać z moją żoną. Najbardziej by mi zależało, żeby był tam wysoki standard i jednak, żeby czuć było, że to dobry jakościowo hotel. Raz byliśmy w jednym miejscu, który no cóż.. nie sprostał oczekiwaniom, że tak to łagodnie ujmę. Pomyślałem, że teraz zapytam na forum wcześniej i może ktoś z Was coś doradzi?
#2016-08-11 06:59:04 

SauronX

Użytkownik

Ja polecam hotel ze spa pod Łodzią ;) to wyjątkowe i niepowtarzalne dla mnie miejsce. Oświadczyłem się tam mojej dziewczynie ;) bardzo wspaniała atmosfera tam jest i cudowny klimat. Jak chcesz z żoną spędzić niepowtarzalne i romantyczne chwile we dwoje to będzie to idealne miejsce do tego.
#2016-08-11 07:13:36 

Ogrzyca

Użytkownik

ja też uwielbiam usługi medispa ;) mój mąż mnie wziął do tego hotelu i jeszcze mogłam chodzić na wiele rozmaitych zabiegów..mm, ale było cudownie ;) wydajęmi się, że będzie to idealne miejsce, żeby jechać tam z ukochaną osobą ;)
#2016-08-11 08:27:27 

Paluch

Użytkownik

Jak jeździłem oglądać sale weselne w województwie Mazowieckim, to akurat trafiłem na wspaniały hotel. Naprawdę.. widziałem wiele hoteli w swoim życiu, również za granicą, ale ten ma coś niezwykłego w sobie. Wspaniałe miejsce na wypoczynek i spędzenie unikatowego czasu we dwoje. Niedługo wybieram się tam z moją partnerką ;)
#2016-08-11 09:45:06 

Kosiarz

Użytkownik

No ja też bym był za tym, żeby spędzić jakiś romantyczny weekend w spa ;) Moja dziewczyna to wręcz uwielbia. Potem mi zawsze opowiada, że cuzje się niezwykle zadbana i cieszy się, że tak o nią dbam. Zresztą nie ma się co dziwić, bo sam też uwielbiam takie chwile w spa i bardzo dobrze mnie one relaksują od pracy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015