#2016-08-31 00:30:30 

DarekMarek

Użytkownik

Cześć wszystkim. Interesujecie się jakimiś szkoleniami dla firm? Kształtujecie w ten sposób pracowników, czy też pozwalacie im na to, by zbierali doświadczenie na własną rękę? Jeśli wysyłaliście pracowników na szkolenia, to podzielcie się tym, jakie to były szkolenia, oraz oczywiście jakie były efekty.
#2016-08-31 02:13:32 

45Front46

Użytkownik

Ja korzystałem z oferty szkoleń firmy Halibut. O efektach nie można powiedzieć jednoznacznie, ponieważ wiadomo że to zależy od tego, z jakim nastawieniem pracownik na takie szkolenie się wybiera. Moi pracownicy na szczęście to docenili i zrozumieli, że to dla ich dobra wszystko.
#2016-08-31 04:45:51 

Lala18

Użytkownik

Moja firma zajmuje się handlem. Chciałam, aby moi pracownicy byli mistrzami w sprzedaży, marketingu, dlatego wysłałam ich na następujące szkolenie: http://www.halibut.pl/sprzedazy-i-obslugi-klienta/ . Nie będę tutaj ujawniać statystyk sprzedaży przed i po szkoleniu, tylko podsumuję to krótko: warto było.
#2016-08-31 06:12:56 

Amerykanka

Użytkownik

Z kolei ja szukałam jakichś szkoleń dotyczących produkcji i logistyki. Znalazłam to: http://www.halibut.pl/produkcji-i-logistyki/kompleksowe-programy-rozwojowe/brygadzista-szefem/ . Bez głębszego zastanowienia wykupiłam to szkolenie dla moich pracowników. Nie chciałam się ograniczać, więc od razu wybrałam kompleksowy, pełny program rozwojowy, który okazał się dla moich pracowników bardzo wartościowym doświadczeniem zawodowym, podczas którego wiele się nauczyli.
#2016-08-31 08:30:54 

Ogrzyca

Użytkownik

Na chwilę obecną szukam jakichś szkoleń, ponieważ uważam że są strzałem w dziesiątkę. Zwłaszcza, gdy prowadzą je osoby które znają się na rzeczy i mają ciekawą, wartościową wiedzę do przekazania innym. Chętnie wysłałabym moich pracowników na szkolenie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015