#2016-08-31 22:00:50 

Amerykanka

Użytkownik

Hej Kochani! Moje dzieci dorastają do wieku, kiedy już nie chcą jeździć ze starymi na wczasy :( Przykre to, ale wiadomo… takie prawa wieku. Wobec tego szukam jakiegoś dobrego sposobu, żeby im zorganizować bezpieczny wyjazd, żeby się gdzies samopas nie szfendały, bo to wiadomo jak z młodymi nastolatkami :)
#2016-09-01 01:00:40 

Lala18

Użytkownik

Niestety… przez ten etap trzeba przejść, mi samej też było strasznie smutno, jak dziecko mi powiedziało, że to obciach, żeby 12 latek jechał gdzieś z rodzicami. Ale… przywykłam :) Może poszukaj jakiejś oferty kolonii letnich dla najmłodszych ? Myślę, że są takie biura, które się zajmują organizacja takich wyjazdów.
#2016-09-01 01:11:50 

Kosiarz

Użytkownik

Oczywiście, że są :) Ja posłałem swoje córy na ferie w górach w dobrej cenie i to w niebyle jakie góry :) Pojechały do Austrii i zobaczyły przy okazji kawałek świata. Obie wróciły całe, więc jestem zadowolony z całego wypadu :)
#2016-09-01 03:21:14 

Amerykanka

Użytkownik

Może masz link do tej firmy? Zawzcasu sobie przejrzę ich ofertę.
#2016-09-01 06:20:24 

Kosiarz

Użytkownik

Już podsyłam: http://jaamtravel.pl/ferie-zimowe/dla-dzieci-mlodziezy/ . Wydaje mi się, choć nie dam sobie ręki uciąć, że oni też organizują kolonie letnie, więc musisz tylko się zorientować na ich stronie co i jak, albo przedzwoń do nich.
#2016-09-01 08:00:36 

Amerykanka

Użytkownik

Już się rozejrzałam po ich stronie i wszystko wiem :) Dzięki serdecznie za ten link, bardzo mi pomogłeś znaleźć dobrą ofertę na wczasy :) Przynajmniej nie będę musiała robić „obciachu” swoim dzieciakom i będą mogły same się bawić.
#2016-09-01 09:05:18 

Kosiarz

Użytkownik

Drobiazg ;) A przez ten etap „wstydu” trzeba po prostu przejść. Moje córki, teraz jako 25 i 27 letnie pannice teraz chętnie wyjeżdżają ze mną, jak mają okazję, bo jestem dosyć aktywnym człowiekiem i przynajmniej wiedzą, że jak jedziemy w góry, to nie po to, by byczyć się przy basenie, tylko rzeczywiście zdobyć Giewont, Śnieżkę, czy jakikolwiek inny szczyt :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015