#2016-09-09 04:20:58 

DarekMarek

Użytkownik

Dzień dobry, dwa miesiące temu miałem wypadek samochodowy i od dłuższego czasu próbuję uzyskać odszkodowanie od ubezpieczyciela. Sprawa z niezrozumiałych dla mnie przyczyn się przeciąga, a nie ukrywam, że zależy mi na czasie. Uważam, że pieniądze z odszkodowania powinny już być na moim koncie, a tymczasem ja ciągle piszę odwołania od kolejnych decyzji mojego ubezpieczyciela. Jak wybrnąć z tej sytuacji?
#2016-09-09 04:40:43 

Geniuś

Użytkownik

Witam, nie da się ukryć, że jeśli chodzi o odszkodowanie OC, to często pojawia się problem z wypłacaniem pieniędzy, bowiem ubezpieczyciele chcą na nas zaoszczędzić. Ale w takich sytuacjach ratują nas firmy zajmujące się skupem odszkodowań. Jedyne co mogę Panu zasugerować, to rozmowę z przedstawicielem ubezpieczalni, w której podkreśli Pan, że jeśli nie zostanie Panu wypłacone należne odszkodowanie, pójdzie Pan z tą sprawą do sądu albo sprzeda Pan swoje odszkodowanie.
#2016-09-09 06:31:09 

Amerykanka

Użytkownik

Witam, ja również zmagałam się niedawno z ubezpieczycielem, tyle że w moim przypadku chodziło o zaniżone odszkodowanie AC i sprawa ciągnęła się parę lat. Pewnie ciągnęłaby się do dziś, gdyby nie firma Avista Polska, która zajmuje się takimi kwestiami. Powiem szczerze, że wcześniej nie wiedziałam, że nie muszę się sama męczyć z takimi sprawami, ale teraz już wiem i naprawdę polecam, bo takie firmy jak Avista w Polsce świadczą usługi, które są dużym odciążeniem dla osób nieznających się na kruczkach prawnych stosowanych przez ubezpieczycieli w umowach.
#2016-09-09 07:51:19 

DarekMarek

Użytkownik

Uprzejmie dziękuję za rady. W takim razie rzeczywiście poszukam wsparcia w tej sprawie. Pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015