#2016-09-14 02:15:23 

DarekMarek

Użytkownik

Wszedłem tutaj po ogromnym czasie poszukiwań. Szczerze mówiąc to nawet taki trochę zdesperowany już jestem, dlatego mam nadzieję, że wreszcie mi się uda jakoś ogarnąć sprawę i sobie z tym poradzić. Chodzi o to, że szukam jakichś reklamówek dodatkowych dla moich firmy. No wiem, mam już wszelkie długopisy, naklejki, magnesy, pierdoły. To wszystko jest. Ale chodzi mi o to, że potrzebuję czegoś, w czym po prostu mógłbym to wszystko ludziom wręczyć. Nie że w zwykłej jakiejś tam reklamówce albo do ręki, tylko jakaś ładna torba taka reprezentacyjna
#2016-09-14 03:36:19 

SauronX

Użytkownik

Ale to wszystko jest do rozwiązania i nawet całkiem fajnie, że się da tak zrobić. Po prostu zamawiasz torby i do tego jeszcze dobierasz sobie jakiś odpowiedni nadruk i tyle. Żadna filozofia. A potem po prostu dostajesz od firmy gotowe zamówienie i możesz się cieszyć naprawdę fajną rzeczą, którą po prostu warto. Właśnie na takie okazje, o których wspomniałeś. Żeby dać coś komuś, jakieś upominki, gadżety reklamowe i inne takie właśnie sprawy
#2016-09-14 04:33:11 

DarekMarek

Użytkownik

Ale jak rozumiem to ta torba to jest taka z papieru? Widziałem coś takiego kiedyś i nawet mi się to spodobało. Czy wszystkim do gustu to przypadnie to nie wiem, ale jak na mnie to całkiem dosyć dobra idea jest, żeby właśnie w takie coś zainwestować. Dzięki za podsunięcie pomysłu, wezmę go pod uwagę. To znaczy już go po prostu biorę teraz pod uwagę i mam nadzieję, że się uda mi wszystko załatwić tak jak bym tego chciał :D
#2016-09-14 06:10:42 

SauronX

Użytkownik

Udać to się na pewno uda, a gustami się nie przejmuj, w końcu o nich się nie dyskutuje, no nie? Jak wszystko się będzie ładnie i zgrabnie preznetowało, to reklamę masz u siebie gwarantowaną no i piękny sposób na prezentację :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015