#2016-09-16 04:31:27 

Ogrzyca

Użytkownik

Kochani, szukam niedrogiego jacuzzi. Rzecz jasna nie chodzi tylko o cenę ale też o wygodę i odpowiednią jakość wykonania. Jeżeli ktoś wie gdzie mogę dostać taki sprzęt to będę bardzo wdzięczna za udzielnie informacji, jakieś namiary wskazówki, cokolwiek, pozdrawiam.
#2016-09-16 04:42:52 

Teserak

Użytkownik

Cześć! Dużą wannę jacuzzi dostaniesz już za naprawdę małe pieniadze. Wystarczy tylko dobrze poszukać. Moja ma już 5 lat, a działa jak należy. Nie chodzi głośno, nie hałasuje, nie wymagała też zadnych napraw ani nic z tych rzeczy. Moja żona ją zamawiała więc dopytam się dokładnie gdzie to było bo nie pamiętam.
#2016-09-16 04:52:07 

Orka

Użytkownik

Nie wiem czy to dobry temat ale poszukuję firmy która zajmuje się projektowaniem basenów. Czy ktoś mógłby pomóc?
#2016-09-16 07:46:53 

Cube

Użytkownik

Polecam firmę Baseny IWO spod Poznania. Od wielu lat zajmują się wykonywaniem i projektowaniem bardzo ładnych i przemyślanych basenów. Dwóch moich znajomych korzystało z ich uslug, efekty są naprawdę bardzo pozytywne, bo projektanci potrafią świetnie wkomponować kąpielisko w ogród, jednocześnie dodając jakieś ciekawe linie i inne elementy, pzdr.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015