#2016-09-18 23:07:39 

Kosiarz

Użytkownik

Witam. Jakiś czas temu sprowadziłem sobie zza granicy auto. Piękne, śliczne, zadbane i w ogóle cacane. Nic tylko normalnie zazdrościć mi takiego auta. Nikt w okolicy takiego nie miał tylko ja, więc to była naprawdę moja wielka duma, że na coś takiego udało mi się wreszcie sobie pozwolić. Super sprawa. No do czasu, aż żonka nie dorwała się do kluczyków. Wyjechała z domu, od razu wypadek. No co zrobić, jak się nie da nic zrobić. Normalnie jakaś masakra. W sumie auto się nadaje do kasacji, bo za koszty naprawy to kupię drugie takie. Da się jakoś ten samochód jeszcze opylić, żeby opłacało to? Bo na złom to szkoda
#2016-09-19 00:40:33 

Geniuś

Użytkownik

Widze, że kolega ze stoickim spokojem do tej sprawy podchodzi. Ja to bym chyba z tasakiem po ulicy biegał jakby takie coś mnie spotkało. Ale może inne typy człowieka jesteśmy. No na złom to rzeczywiście szkoda, bo nic zupełnie z tego samochodu nie zostanie, a też gorsze zupełne jakieś za to dostaniesz. Są takie firmy, które się zajmują skupem aut i płacą za nie jeszcze normalne stawki, to możesz się czymś takim zainteresować.
#2016-09-19 03:17:45 

Kosiarz

Użytkownik

No podchodzę spokojnie :) jak nie to auto to kupię inne i tyle, już nawet na oku jakieś tam mam i po prostu je kupie i tyle. No a z tym coż, warto jeszcze jakąś kasę odzyskać jeśli da no nie? A co do tych firm o których mówisz, to gdzie ja mogę coś takiego znaleźć? Gdzie tego w ogóle szukać i jak?
#2016-09-19 06:04:43 

Geniuś

Użytkownik

Jak chcesz, to ja Ci mogę polecić. Wejdź może sobie na stronę http://superautomarket.pl/ i tam popatrz, bo oni kupują auta różne właśnie. Nie tylko nowe i zadbane, ale też właśnie jakieś stare, zaniedbane i powypadkowe, więc możesz sobie tam popatrzeć, a nuż się uda sprzedaż w takiej cenie, która by Cię usatysfakcjonowała :)
#2016-09-19 07:38:46 

Kosiarz

Użytkownik

Już tam zaglądam i mam nadzieję, że rzeczywiście uda mi się to auto sprzedać tak, że jeszcze się coś z niego zwróci. No w każdym razie dzięki kolego za Twoją pomoc, bo inaczej by na śrut moje autko poszło
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015