#2016-09-19 05:39:39 

JaMamTo

Użytkownik

Mam do dyspozycji nieduży pokój który chciałbym zamienic w gabinet ale potrzebne mi jakieś sprytne rozwiazania. Powierzchnia jak juz pisałem jest nieduza a chciałbym tam zmieścic wszystkie ksiazki i inne dodatki, wiec na pewno zalezy mi na duzej ilosci półek. Z mojej strony prośba o zdjecia, jakies prospekty meblowe, wszystko co podsunie mi ciekawe rozwiazania. Pozdrawiam.
#2016-09-19 08:23:39 

Grixa

Użytkownik

Hej. Mam podobną sytuację, myślałam nawet o meblach na wymiar, ale okazało się że meble pokojowe z tego sklepu burzynscymeble.pl idealnie nadają się nie tylko do salonu ale i do gabinetu. Na pewno mają dużo półek wiec bez problemu zmieścisz wszystko czego ci trzeba ale to już zobacz sobie sam na stronce.
#2016-09-19 08:38:07 

45Front46

Użytkownik

Zamawiałem tam komplet mebli kuchennych własnie z powodu przemyslanych rozwiazań. Wszystko ma swoje miejsce, szafki i półki zostały tak zaprjektowane żeby wszystko się w nich mogło pomieścic bez marnowania miejsca np złą wysokością. Chyba wiecie o co mi chodzi ;). W tym roku robie maly remoncik sypialni i salonu, dodam meidzy innymi kominki korzystajace z jednego szybu i też zamierzam zamawiać tam meble.
#2016-09-19 09:02:23 

Ogrzyca

Użytkownik

Koniecznie zajrzyj tu https://www.burzynscymeble.pl/szafki-nocne bo sypialnię można zrobić piękna z pomocą tych mebelków. Warto zacząc właśnie od wybrania odpowiednich szafek nocnych i do nich dobrać resztę. Tym sposobem moja siostra osiągnęła wspaniały efekt zrównoważonej, spokojnej i eleganckiej sypialni.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015