#2016-09-20 01:03:36 

Lala18

Użytkownik

Kilka dni temu miałam okazje zobaczyc program, w którym jedna z Amerykanek domagała się kilku milionów dolarów odszkodowania za to, że podczas operacji lekarze uszkodzili jej ścięgna w ręce, co spowodowało jej nieduże, ale zawsze, kalectwo. Odszkodowanie otrzymała. Pytanie czy w Polsce takie sprawy tez mają miejsce i czy można je wygrać.
#2016-09-20 02:15:42 

Ogrzyca

Użytkownik

Całe szczescie od jakiegos czasu można takie sprawy wygrywać. Szkoda, że jest ich tak dużo, patrząc z punktu widzenia osób tracących zdrowie. To zawsze malo przyjemne uczucie, kiedy patrzy się na cierpienie innych osób. Ale fakt jest faktem, ze są możliwości dochodzenia roszczeń w związku z tego typu zachowaniami.
#2016-09-20 02:49:10 

Geniuś

Użytkownik

Niestety jestem tego jednym z przykładów. U mnie akurat sprawa polegała na tym, że lekarz stomatolog zamiast chorego wyrwał mi zdrowy ząb. Niby niewielka sprawa, ale zęby nie odrastają. Poprosiłem specjalistyczną firmę o pomoc w znalezieniu skutecznego rozwiązania i ugoda była gotowa w kilka dni.
#2016-09-20 05:23:41 

Lala18

Użytkownik

Dobrze to słyszeć, bo jednak jest sprawiedliwość na tym swiecie. Wszyscy mówią, że punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia, a tutaj nikt nie jest chroniony z góry.
#2016-09-20 06:02:43 

Stonoga

Użytkownik

No i bardzo dobrze, bo wtedy każdy lekarz robiłby co chciał. Niestety dość często mam styczność z błędami medycznymi i odszkodowaniami w Poznaniu tym bardziej, bo jest tam dużo ośrodków medycznych. Ale wykrycie takich błędów myślę ma swój sens nie tylko finansowy. Pozwoli ustrzec się ich na przyszłość.
#2016-09-20 07:51:53 

Kosiarz

Użytkownik

Nie tylko duże ośrodki mają z tym problem, też w mniejszych miejscowościach się tak dzieje. Ja ostatnio walczyłem o odszkodowanie za błąd w okolicach Szamotuł, na szczęście też pozytywnie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015