#2016-09-23 00:01:45 

Teserak

Użytkownik

W ciągu nalbliższych kilku lat mam przejąć od ojca interes, który idzie jak na razie wspaniale. Na razie mamy rozmowy na luzie, które nie wymagają żadnych sztywnych deklaracji przez żadną ze stron. Ale niebawem to nastąpi. Chciałbym odpowiednio przygotować się do szefowania i chciałbym to zrobić na razie bez wiedzy ojca. Polećcie jakieś sposoby.
#2016-09-23 01:18:00 

Amerykanka

Użytkownik

Przyznam szczerze, że dość oryginalny masz sposób na szukanie inspiracji, jeśli chodzi o szefowanie firmie. Ale każdy sposób jest dobry, jeśli bedzoie slkuteczny. Warto w tym miejscu podkreślić, że już się wielu osobom spodobasz, bo masz samozaparcie i chęć odniesienia sukcesu, to dobrze wróży.
#2016-09-23 01:28:12 

Teserak

Użytkownik

No racja, u mnie w rodzinie, to oczywiste, że interes zostaje przekazany kolejnemu pokoleniu. Ale brak przygotowania to ewidentne kłopoty w dalszym interesie. JA wiem, że mnie na wiele stać, ale oprócz wewnętrznej, rodzinnej motywacji, potrzebuję jeszcze dostać mentalnego kopa, od kogoś z zewnątrz, kto wyciągnie ze mnie to co najlepsze.
#2016-09-23 03:33:31 

45Front46

Użytkownik

No i teraz jest spraa dla mnie bardziej jasna. Ty po prostu potrzebujesz kogoś kto Cie podszkoli w tym, jak świadomie i odpowiedzialnie prowadzić interes. Polecam tą firmę http://michallegowski.pl/mentoring/ i wtedy napisz co udało Ci się osiągnąć. Są najlepsi w swoim fachu.
#2016-09-23 04:32:11 

Wiosenka

Użytkownik

Od lat prowadzą coaching dla firm i dla mniejszych jednostek. Można też u nich szkolenie indywidualne zamówić. Szczerze mówiąc to ja takie wole, bo w ten sposób mam lepszy kontakt ze szkolącym.
#2016-09-23 06:45:33 

Teserak

Użytkownik

Mi raczej zależy na indywidualnym podejściu do klietna. Raczej nie chcę nikogo wtejmniczać w to co zamierzam robić.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015