#2016-09-26 00:02:26 

DarekMarek

Użytkownik

Siemson! Ostatnio się dość dużo nasłuchałem na temat różnych spraw. Ja co prawda nie narzekam na to, co się dzieje w mojej firmie i do tej pory podejmowałem decyzje naprawdę słuszne. No przynajmniej tak mi się wydaje i ogólnie to mam nadzieję, że wszystkie sprawy, które dalej będę podejmować, też pójdą po mojej myśli dokładnie tak jak do tej pory było. No ale jednak teraz to ja mam sprawę wagi naprawdę kosmicznej fajnie by było gdyby ktoś tutaj jednak mi pomógł
#2016-09-26 02:15:15 

Geniuś

Użytkownik

A to jest ogólnie sprawa związana z rozwojem firmy, jakimś kierunkiem, który chcesz podjąć dalej czy może z kasą ogólnie? Bo ja to tak nie w sumie w jaką stronę Cię nakierować. Bo mogę Ci powiedzieć, żebyś poszedł do jakiegoś doradcy, ale tych doradców to jest w sumie całkiem sporo i trzeba tylko wiedzieć, do kogo się udać, żeby jakoś taką sprawę pomóc sobie rozwiązać
#2016-09-26 04:55:33 

DarekMarek

Użytkownik

Chodzi tutaj w sumie o wszystko. Trochę o pieniądze, trochę o dalszy rozwój. Nie mogę zdradzać właściwie żadnych szczegółów, bo to są sprawy firmowe i by była niezła wtopa, gdyby cokolwiek wyszło poza moje biuro. Tak więc mam nadzieję, że się uda wszystko załatwić bez niepotrzebnych szczegółów :P
#2016-09-26 05:03:59 

Geniuś

Użytkownik

No rozumiem, rozumiem :D Da się na szczęście tak coś podpowiedzieć. Istnieją takie usługi konsultingu, które Ci pozwolą na rzeczywiste skonsultowanie problemów, które Cię dręczą i wtedy możesz mieć pewność, że robisz dobrze, bez żadnych wyrzutów sumienia
#2016-09-26 07:35:11 

Amerykanka

Użytkownik

Ja jeszcze bym tutaj dodała, że w Poznaniu doradztwo finansowe działa całkiem sprawnie, więc jak ta Twoja tajemnicza sprawa dotyczy pieniędzy to możesz sobie też takie rzeczy pokonsultować i już specjaliści z tej dziedziny Ci powiedzą na czym rzecz polega
#2016-09-26 10:19:06 

Geniuś

Użytkownik

Teraz w sumie jestem spokojny i mam nadzieję, że Wasza pomoc się przyda :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015