#2016-09-26 23:25:29 

SauronX

Użytkownik

Wróciłem ostatnio do Polski po długim pobycie w Stanach Zjednoczonych i dopiero zaczynam się przyzwyczając do realiów, jakie tutaj panują. Muszę przyznac, że kraj się zmienił i muszę go poznać na nowo. Bardzo dużo będę podróżował i muszę być stale mobilny. Potrzebuję informację, w jakim sposób załatwić auto, żeby nawet w razie awarii uzyskać pomoc.
#2016-09-26 23:51:09 

Grixa

Użytkownik

Rozumiem, że nie interesuje Cię zakup pojazdu, bo z tym na pewno bys sobie porawdził. Słuchaj w Polsce teraz bardzo popualrne jest rozsądne gospdarwoanie środkami. W przypadku Twojej potrzeby możesz spokojnie auto wynająć, bo właściciel wtedy gwarantuje Ci pełną mobilność. Oczywiście Ty uiszczasz za to stsowaną opłatę.
#2016-09-27 02:21:05 

SauronX

Użytkownik

No właśnie zakup nie wchodzi w grę i wcale nie ze względów finansowych, ale po prostu nie mam polskiego obywatelstwa i nie bardzo mógłbym to rejestrować na siebie i tak dalej. Będę w Polsce tylko jakiś czas, ale za to spędzę go intensywnie, bo mam wiele interesów do załatwienia.
#2016-09-27 02:40:02 

Paluch

Użytkownik

Skorzystaj po prostu z bardzo dobrej wypożyczalni, która ma w swoje ofercie bardzo dobre samochody. Teraz z resztą tylko dobre oferuje. Ja na przykład wypożyczałem auto w Katowicach Pyrzowicach i mogłem go oddać w dowolnie ustalonym miejscu. Auto było znakomicie przygotowane, a jak mi nawaliło, to szybko podmienili na nowe.
#2016-09-27 04:57:57 

SauronX

Użytkownik

No słucham dalej...
#2016-09-27 06:19:17 

Paluch

Użytkownik

Po prostu musisz sprawdzić dobrze warunki umowy. Powinny one gwarantować nie tylko usuniuęcie awarii, ale także podmianę na inny samochód jeśli masz wypadek, niezależnie z czyjej winy. Mi podstawili auto zastępcze w Poznaniu, bo tam akurat trafiłem na nieprzyjemne zdarzenie.
#2016-09-27 06:54:08 

Stich

Użytkownik

Teraz to już naturalną rzeczą jest, że możesz wypożyczyć auto dostawcze i w Gliwicach i w Krakowie i w Szczecinie. Podobnie rzecz się ma z osobówkami.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015