#2016-10-21 07:59:33 

Mantra

Użytkownik

Lekarz rodzinny wysłał mnie na usg naczyń krwionośnych. Z wynikami miałam iść do specjalisty, Kolejno ten powiedział, że powinnam wybrać się do kardiologa a na koniec okazało się, że powinnam jeszcze zahaczyć o dietetyka. Każdy namieszał mi w głowie, przepisał leki a ja już boje się iść kolejny raz. Też tak macie, że leczenie to ciągłe przerzucanie pacjenta pomiędzy specjalistami?
#2016-10-21 09:00:46 

Teserak

Użytkownik

Jeżeli masz kilka schorzeń to jak jeden lekarz może je wyleczyć? Często choroby są ze sobą powiązane albo objawy wskazujące teoretycznie na jedną, okazują się być efektem zupełnie innej. Poza tym, jeżeli obejrzy Cię kardiolog i stwierdzi, że warto iść do fachowca z innej dziedziny, to świadczy o jego odpowiedzialności za pacjenta.
#2016-10-21 09:12:11 

Ogrzyca

Użytkownik

Ja tak miałam w nzozrevita. Najpierw znalazłam się tam u endokrynologa http://www.nzozrevita.pl/konsultacje/endokrynolog/, który zlecił badania krwi. Następnie trafiłam na biopsję cienkoigłową aby przekonać się, że jest wszystko OK. Moja senność i osłabienie okazały się mieć podłoże kardiologiczne ale wyszło to dopiero po konsultacji ze specjalistą od serca. Jak mianoby postawić diagnozę bez tych kroków? Czasochłonne to było ale na szczęście wszystkie badania i wizyty zrobiłam w jednym miejscu. A że mieszkam niedaleko, to przynajmniej nie traciłam czasu na dojazdy. Jak jeden lekarz chce Cię wyleczyć ze wszystkiego to lepiej uciekaj!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015