#2016-10-23 21:50:18 

Ogrzyca

Użytkownik

Nie jestem jakos specjalnie biegla w komputerze korzystam tyle ile musze. W zasadzie. Kilka razy orbilam zakupy online. Ostatnio myślałam, zeb kupic jakas ciekawa bizueterie na specjalne okazje w necie. Czy myślicie, że warto kupować biżuterię przez internet?
#2016-10-24 00:45:59 

Orka

Użytkownik

Warto o ile trafisz na dobry sklep bo jak zdziercy finansowi albo super bizuteria się rozpada tak jak to ja kiedys mialam z naszyjnikiem to waidomo ze nei warto :P
#2016-10-24 03:15:36 

Mantra

Użytkownik

Obecnie biżuterią zajmuej się wiele sklepów online i można sobie wybierac. Waznym jest to z czego wykonana jest biżuteria. Materiały szlachetne jak np. srebro sa idealna na specjalne okazje na jakies wesele na uroczystości rodzinne. Z kolei w sklepach internetowych biżuteria często jest tansza ale nie wolno tez myslec żeby kupowac jak najtaniej bo tutaj akurat można wtedy trafic kompletny bubel. Ja akurat np. kupowalam tutaj http://www.bizuteria-radziszewska.pl/category/kolczyki-z-krysztalami-swarovski i jestem zadowolona. Bo brakowalo mi takich ,,formalnych „ kolczykow a kryształki swarovski to dobre rozwiązanie bo pieknie blyszcza w swietle : )
#2016-10-24 05:20:47 

Zeta

Użytkownik

kocham bizuterię :P i mogłabym wybierac ja bez konca :P hehe
#2016-10-24 07:30:23 

Grixa

Użytkownik

trzeba po prostu miećs swój gust bo potem już wybiera się szybciej pierścionki itd. Chociaz ja glownei kupuje kolczyki bo po prostu lubie je nosic bardzo.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015