#2016-11-02 04:55:24 

SauronX

Użytkownik

Witam wszystkich. Czy ktoś zna jakiś dobry sklep, hurtownię, w którym można zamówić kandyzowane produkty? Będę bardzo wdzięczny, jak mi ktoś coś podpowie ;) bo zależy mi na tym, żeby zamówić sporą ilość tych produktów ;) z góry dziękuję, pozdrawiam serdecznie!
#2016-11-02 05:11:52 

Paluch

Użytkownik

Ja mam akurat hurtownie, ze sporą ilość kandyzowanych ananasów i cóż mogę rzec, mają tam super produkty, w naprawdę świetnej cenie ;) serdecznie polecam ;) w ogóle to mają naprawdę super ofetę w tym sklepie ;) zdecydowanie warto się temu dobrze przyjrzeć!
#2016-11-02 06:32:13 

Kosiarz

Użytkownik

Ja akurat z ciekawości zerknąłem i faktycznie! Mają nawet kandyzowany imbir tam w tej hurtowni: http://www.bakaliowo.pl/bakaliowo-pl/imbir-kandyzowany, produkt, który jest strasznie słabo dostępny w wielu hurtowniach. A szkoda, bo jest znakomity i ma liczne zastosowania! Jak to dobrze, że mam konto tutaj i mogę się wypowiedzieć w tym temacie ;)
#2016-11-02 09:30:47 

Zeta

Użytkownik

o proszę, jaki fajny temat się z tego zrobił ;) weszłam z ciekawości no i proszę, mają również morwy białe i inne podobne rzeczy ;) mój brat się ucieszy, bo szuka hurtownika. Tak się składa, że pomagam mu w takich sprawach i cóż, po raz kolejny będzie musiał mi naprawdę bardzo dobrze podziękować.
#2016-11-02 10:03:55 

Stich

Użytkownik

Ja jestem sporym fanem kandyzowanych produktów xD wszedłem z ciekawości w ten wątek i wiem już gdzie hurtowo zamiawać takie produkty :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015