#2016-11-08 02:55:55 

Amerykanka

Użytkownik

Moi drodzy, potrzebne mi auto do dojazdu do klientów, ale nie chciałabym się za bardzo kredytować. Mam już umowę z bankiem na wyposażenie i urządzenia potrzebne do pracy. Jak juzmyslalam ze powoli zaczne normalnie pracowac to stary samochód się zepsuł, a jego naprawa jest nieopłacalna. Kto mi powie jak załatwić sobie leasing, bo to chyba bedzie najlepsze rozwiazanie.
#2016-11-08 04:56:06 

Kosiarz

Użytkownik

Tak, leasing bedzie najlepszy, a załatwienie samochodu dla weterynarza to zadenklopot bo jest to zawód wolny z tego co pamiętam. Wejdź sobie na stronke leasing24. Tam masz wszystko opisane łacznie z warunkami. Oferta bedzie dla ciebie najkorzystniejsza bo mozna załatwić sobie taki samochód bez zadnegowkladu tj. wymagaja zaledwie 1% pierwszej opłaty, a decyzje dostaniesz w pare minut. Pozdrawiam.
#2016-11-08 07:11:25 

45Front46

Użytkownik

Przez te firme załatwiałem sobie leasing ciężarówek. Doradził mi to osobisty doradca finansowy, dzieki któremu nawet w najgorszych sytuacjach znajdowały siepieniadze na ciagly rozwój firmy. Facet zna sie na rzeczy wiec sie zdecydowałem i nie zaluje bo oplaty mam tak małe, ze zaden kredyt nawet nie mozesie z nimi rownac.
#2016-11-08 07:28:39 

DarekMarek

Użytkownik

Z checia poczytałbym na ten temat, mogłbyś podrzucić jakiś link albo opis oferty? Z góry dziękuję.
#2016-11-08 07:58:03 

45Front46

Użytkownik

Wszystkie informacje znajdziesz tu - https://leasing24.pl/oferta/leasing-taboru-ciezkiego/leasing-samochodow-ciezarowych-na-najlepszych-warunkach.html. Każdemu kto siedzi w transporcie polecam splate w euro. Moznadzieki temu niezlesiezabepzieczyc i dywersyfikować ryzyko. Część dochodu mam i tak w EUR wiec cokolwiek by sie nie działo na kursie wymiany nie strace.
#2016-11-08 08:50:58 

DarekMarek

Użytkownik

Rzeczywiście nieźle to sobie pomyślałeś. Powiedz mi jeszcze czy pojazdy brałeś w kraju czy za granicą bo mam okazję zdobyć bardzo dobre wozy ze Szwecji, widze ze firma leasingowa moze mi to umozliwic, ale jak to wyglada w praktyce.
#2016-11-08 10:12:25 

45Front46

Użytkownik

Z mojego doświadczenia ci nie powiem bo brałem krajowe ale znajomy sciagal z Niemiec. Załatwiali za niego wszystkie formalności żeby pojazdy dopuścić do ruchu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015