#2016-11-30 05:52:27 

Ogrzyca

Użytkownik

Cześć wszystkim. Liczę tutaj na Waszą dobroć i przychylność co do mojej osoby, bo bardzo bym się chciała dowiedzieć kilku pożytecznych rzeczy. Chodzi mi głównie o to, skąd bierzecie dostawy do swoich sklepów z ubraniami. Bo ja jakoś nie mogę sobie poradzić z bieżącym zamawianiem i mam nadzieję, że mi coś podpowiecie
#2016-11-30 06:14:32 

DarekMarek

Użytkownik

My zawsze chętnie. Mnie ostatnio bardzo interesowała hurtownia obuwia dziecięcego i na moje szczęście znalazłem ją na Wólce Kosowskiej, gdzie serio można znaleźć całkiem dobre oferty. Fajna to jest sprawa i ogólnie to ceny mają bardzo fajne, tak że nawet się opłaca to sprzedać tanio, żeby i klienci byli zadowoloni
#2016-11-30 06:25:14 

Ogrzyca

Użytkownik

Bardzo dużo dobrego słyszałam już o Wólce Kosowskiej i nawet się interesowałam jakiś czas temu, ale odpuściłam sobie zamawianie tam. No widać teraz, że popłniłam błąd, bo rzeczywiście można tam sporo fajnych rzeczy kupić i to w cenie, która rzeczywiście jest bardzo opłacalna
#2016-11-30 07:08:19 

DarekMarek

Użytkownik

Prawda? Też jestem tego zdania, że tam warto. Towar jest zawsze dostępny, ceny są niskie, a co chyba najważniejsze, to jakościowo też całkiem dobrze to wszystko wychodzi, więc się nie treba obawiać niezadowolonych klientów, że przyjdą i będą psioczyć, że coś jest nie tak
#2016-11-30 09:15:14 

Ogrzyca

Użytkownik

No dobrze, to w takim razie będę musiała sobie poradzić z zamawianiem od nich. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie naprawdę po mojej myśli i będą mega zadowolona ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015