#2016-11-30 03:05:30 

Teserak

Użytkownik

Siemka. Jest taka sprawa, że od jakiegoś czasu się rozglądam za wędkami. Byłem w kilku rożnych miejscach, ale raczej nic mi się nie podoba. Różne rzeczy widziałem, różne materiały, ale żeby coś mi przypadło do gustu to raczej niebardzo i nie wiem, jak teraz dalej mam tego szukać….
#2016-11-30 05:12:56 

Cube

Użytkownik

A gdzie szukałeś tych wędek? Tak z ciekawości zapytam, bo wiem, że ludzie mogą w różnych miejscach je kupować. No i potem różne rzeczy z tego wychodzą jak się okazuje potem, że wędką z jakiegoś marnego plastiku jest zrobiona… Normalnie szkoda gadać. A później się ludzie dziwią, że pieniądze wydali, ale złowić niczego nie mogą xD
#2016-11-30 06:20:21 

Teserak

Użytkownik

No ja to właśnie się nie za bardzo na tym znam i chodziłem sobie po różnych marketach popatrzeć. Myślałem, że tak znajde coś fajnego, ale skoro widze, że odradasz robienie takich zakupów, to chyba będę musiał zmienić podejście :P
#2016-11-30 06:45:32 

Cube

Użytkownik

Z mojego doświadczenia mogę Ci powiedzieć, żebyś wszedł na http://caddis.pl/pl/c/Wedki/180 i zobaczył, jakie fajowe wędki masz tutaj dostępne. Moim zdaniem nie będziesz zawiedziony, a wybór masz całkiem spory i te wędki są całkiem fajnie. Nie ma na co narzekać, tylko kupować
#2016-11-30 09:36:37 

Stich

Użytkownik

Kolega ma rację. Ja wędki i wszystkie inne akcesoria, które mi są do łowienia potrzebne tylko na caddis.pl kupuje bo tam już mam zaufanie, że zawsze wszystko będzie po mojej myśli
#2016-11-30 12:20:37 

Teserak

Użytkownik

W takim razie sklep chyba zyskał nowego klienta, bo ja też tam zacznie dla siebie wszystko kupować no i mam nadzieje, że jednak te ryby będą brały na zupełnie nowej i porządnej wędce :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015