#2016-12-08 23:11:31 

Cube

Użytkownik

Cześć wszystkim. Czy uczestniczyliście kiedyś w szkoleniu kształcącym umiejętność przeprowadzania pierwszej pomocy przedmedycznej? Zastanawiam się, czy by się nie zapisać. Chociaż oczywiście mam nadzieję, że nigdy nie będę miał potrzeby wykorzystywać wiedzy praktycznej, życzę wszystkim jak najlepiej.
#2016-12-09 00:40:37 

Stich

Użytkownik

Uważam, że każdy człowiek powinien udzielić drugiej osobie pomocy. Co ważniejsze – prawo też tak uważa, ponieważ za nieudzielenie pomocy można zostać ukaranym.
#2016-12-09 01:21:10 

Grixa

Użytkownik

Też uważam tak, jak kolega powyżej. Na szczęście nauczyciele w mojej szkole również byli tego zdania i u nas każdy uczeń był szkolony z zakresu przeprowadzania pierwszej pomocy przedmedycznej. Przeprowadzenie jej na fantomie było traktowane jako normalne zaliczenie i liczyło się do średniej, jeśli chodzi o przedmiot pszysposobienie obronne.
#2016-12-09 03:31:22 

Zeta

Użytkownik

U nas w szkole także były takie zajęcia, ale wiele rzeczy po maturze zapomniałam, dlatego chcąc odświeżyć sobie pamięć wybrałam się na szkolenie: http://szczecin-bhp.pl/pierwsza-pomoc-przedmedyczna. Pod tym linkiem Możecie przeczytać więcej na temat kursu i dowiedzieć się, ile kosztuje. Moim zdaniem cena jest odpowiednia.
#2016-12-09 04:44:02 

Stich

Użytkownik

Jeśli umiejętności nabyte na szkoleniu wykorzystasz w sytuacji, gdzie ktoś będzie potrzebował pomocy – to nie ma ceny. Dlatego uważam, że każdy powinien odbyć taki kurs.
#2016-12-09 07:05:02 

Mantra

Użytkownik

Ja zorganizowałam swoim pracownikom takie szkolenie. To znaczy nie je sama – wysłałam ich do wyżej wymienionej firmy szkoleniowej. Prowadzę restaurację, tutaj przychodzą różni ludzie, czasami mogą się źle poczuć, może im się zrobić duszno, zemdleć. Jest to duże skupisko ludzi, dlatego chcę umieć udzielić pomocy w razie potrzeby. Uważam tą umiejętność za niezbędną, każdy pracodawca powinien pomyśleć o takim szkoleniu dla pracowników.
#2016-12-09 09:59:37 

Paluch

Użytkownik

Ja kiedyś nauczyłem się przeprowadzać pierwszą pomoc za pomocą filmików w Internecie, ale wiem że to nie wystarczy. Planuję wybrać się na profesjonalny kurs tego typu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015